2024 m. liepos 14 d.

 

Prašoma VAGT pagalbos

Paskelbta: 2010-02-25 06:20 Autorius: ekspertai.eu

Kultūros pinigų korupcijos lopšiui vadovaujantis Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis per beveik per mėnesį taip ir nesugebėjo atsakyti į piliečių raštą "Kultūros strategijos dokumentas - pagrindinės gairės ir kryptys visoms meno šakoms“ su trylika klausimų.

Šiandien Vyriausiajai administracinių ginčų komisijai (VAGK) yra pateiktas skundas su prašymu ištirti valstybės tarnautojo R. Vilkaičio veiksmus atliekant jam įstatymais pavestą pareigą teikti asmenims jų prašomą informaciją ir, nustačius netinkamą šios pareigos vykdymą, įpareigoti valstybės tarnautoją ištaisyti susidariusią padėtį bei numatyti kaltam asmeniui atitinkamas poveikio priemones (inicijuoti jų taikymą). T.y prašoma, kad VAGK įžulų tarnautoją, LR kultūros ministrą, įpareigotų atsakyti į piliečių pateiktus klausimus įstatymų nustatyta tvarka.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras