2023 m. lapkričio 30 d.

 

Prašome kuo skubiau nutraukti brutalų ir prievartinį teismo sprendimo vykdymo procesą

Paskelbta: 2012-03-27 07:56 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos Vyriausybei Lietuvos respublikos Seimo Pirmininkei Socialinio darbo ir apsaugos ministrui Krašto apsaugos ministreiPareiškimas Prašome kuo skubiau nutraukti brutalų ir prievartinį teismo sprendimo vykdymo procesą, tęsiamą valstybės vardu, prieš mažametį vaiką. Lietuvos respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra pasakiusi, jog tokiu atveju "prievarta yra netoleruotina", tačiau nepaisant visko, atsakingos Lietuvos teisėtvarkos tarnybos linkusios toliau tęsti šį gėdingą Lietuvai veiksmą. Prievartinis vaiko perdavimo biologinei motinai aktas yra grubus jo teisių ir asmeninių laisvių pažeidimas, tiesioginis pasityčiojimas iš pačios vaiko asmenybės, jo psichologinis žalojimas, o tuo pačiu – smurtinio ir iškrypėliško teisingumo Lietuvoje įteisinimas. Be to, kiekvienam valstybės piliečiui aišku, kad tai yra neteisėtas ir sąmoningas tam tikrų jėgų kliudymas sužlugdyti dar nebaigtą tirti pedofilijos bylą. Todėl reikalaujame kuo skubiau stabdyti šį procesą, žalingą mažamečiam vaikui ir virstantį didžiule Lietuvos valstybės gėda. Klykiantis vaikas, gniaužiamas juodai vilkinčių kaukėtų apsaugininkų rankų ar apsuptas šešiasdešimties ginkluotų policininkų yra žiauriausias scenarijus, kurio negali sau leisti jokia save teisėta laikanti valstybė. Visuomeninis judėjimas "Drąsiaus kelias"  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras