Pernai iš Lietuvos emigravo 24 tūkstančiai lietuvių, panašiai tiek, kiek gyvena Tauragėje. Vyriausybė emigravusiems tautiečiams ketina skirti, kaip visada, didelį dėmesį.
Valdžia tikisi, kad mažinant jaunimo nedarbą, sugrįžusiems sudarius galimybes integruotis į darbo rinką vis daugiau žmonių pasirinks gyvenimui Lietuvą, o ne užsienio šalis.
„Aš manau, kad viską lems ekonominė socialinė situacija mūsų šalyje. Ir jeigu matys, kad tie vykstantys pokyčiai ilgalaikiai, kad tikrai yra tvari ekonominė ekonomika kuriama Lietuvoje, tai tada tikrai, aš manau, paveiks mūsų tautiečius“, – įsitikinęs premjeras Algirdas Butkevičius.
Neaišku, ar socialdemokratų lyderis nesuvokia, ar tik nenori pripažinti, kad žmonės palieka šalį pirmiausia ne dėl netobulos „ekonominės ekonomikos“, o dėl kasdienio iš valdžios lūpų besiliejančio įžūlaus melo ir demagogijos, dėl nestabdomų vagysčių ir manipuliacijų, kitaip tariant – dėl akivaizdžios neteisybės.
Naujausi
Naujausi komentarai
D
IP 84.15.187.74 | 20:40:39
Draugai protina vaikiną: "Ar tu durnas tokią vesti ? Juk ją visas kaimas apturėjęs !". Įsikiša sesuo: "O juk tas mūsų kaimas ne toks jau ir didelis ...". ...
Matteso
IP 172.99.189.125 | 10:29:33
Rekomenduočiau „trustwavehackerstech visiems, kuriems reikia šios paslaugos. Nusprendžiau investuoti į kriptovaliutas ir praėjusių metų pabaigoje praradau savo kriptovaliutą investuotojui. Vaikinas, kuris turėjo tvarkyti mano sąskaitą, visą laiką buvo sukčius. Investavau 56 000 USD ir iš pradžių man...
















