2024 m. balandžio 15 d.

 

Prienuose su darbo vizitu lankėsi pirmoji valstybės ponia

Paskelbta: 2024-02-11 18:30 Autorius: ekspertai.eu
Pirmoji valstybės ponia D Nausėdienė (viduryje).


Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė su darbo vizitu lankėsi Prienų rajono Išlaužo pagrindinėje mokykloje, kur bendravo su pedagogais ir mokiniais.

Vizito pradžioje pirmoji valstybės ponia kreipėsi į projekto „Virtuali pilietiškumo mokykla“ dalyvius – istorijos ir pilietiškumo mokytojus.

„Kasdien dirbate su brangiausia medžiaga – jaunomis, augančiomis asmenybėmis. Skatinate Lietuvos vaikus tobulėti ir perduodate žinias, reikalingas šiuolaikiniam pasauliui suprasti. Ugdote gebėjimą kritiškai vertinti informaciją ir atsirinkti pelus nuo grūdų, kas yra nepaprastai svarbu šių dienų geopolitiniame kontekste. Mes turime ugdyti pilietiškus, atsakingus ir išsilavinusius Lietuvos ateities kūrėjus – ir ačiū, jog tai darote. Ačiū už vertybinių orientyrų iškėlimą, pasiaukojimą, profesionalumą ir atsidavimą šiai svarbiai misijai“, - susirinkusiems pasakė D. Nausėdienė.

Pirmoji valstybės ponia pabrėžė, jog šiandien nepaprastai svarbu puoselėti ir perduoti jaunajai kartai pagrindines demokratinės visuomenės vertybes.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai