2024 m. gegužės 28 d.

 

Prieš pat puolamojo pobūdžio „Zapad“ pratybas – Astos Dykovienės provokacija

45
Paskelbta: 2017-09-09 13:55 Autorius: ekspertai.eu
Kas ji – Asta Dykovienė – iš didelio rašto išėjo iš krašto, ar tiesiog Kremliaus provokatorė? Nuotr. Vytauto Liaudanskio
Kas ji – Asta Dykovienė – iš didelio rašto išėjo iš krašto, ar tiesiog Kremliaus provokatorė? Nuotr. Vytauto Liaudanskio

UAB „Diena Media News“ skelbia, kad „Prezidentės išvykimas į JAV perša išvadą, kad tema dėl Rusijos grėsmės labiau buvo naudinga asmeniniam politiniam įvaizdžiui kurti“.

Apie tai rašoma tūlos Astos Dykovienės Kremliui naudingame straipsnyje provokuojančiu pavadinimu „Nuo „Zapad“ politikai bėga į užsienį“.

Teigiama, kad per puolamojo pobūdžio „Zapad“ pratybas, kurių metu, kaip daugelį mėnesių kiekvieną dieną buvo skelbta, Rusija turėtų pulti NATO ir Europos Sąjungos valstybę Lietuvą, esą iš mūsų šalies išvyksta ne tik prezidentė D. Grybauskaitė, bet ir daugiau aukštų politikų.

Skelbiama, kad Lietuvoje liks premjeras Saulius Skvernelis ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Būtent V. Pranckietis turėtų ir pavaduoti išvykusią prezidentę.

Situacija valstybėje yra sudėtinga ne tik dėl išorinio priešo kėslų – galimos Rusijos karinės invazijos, bet ir dėl destruktyvios diversantų veiklos mūsų valstybės viduje, apie ką buvo informavęs Seimo Nacionalinio saugugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, žaliųjų valstiečių Juknevičiene tituluojamas Vytautas Bakas.

Ekspertai.eu primena, kad anksčiau ne kartą jau buvo skelbta, kad Rusijos ir Baltarusijos pratybos „Zapad“ pagaliau turėtų baigtis ne tik karine intervencija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, bet ir Baltarusijos okupacija.

Būtina nepamiršti, kad Rusija jau ilgą laiką kiekvieną dieną stengiasi palaužti Lietuvą ne tik savo skleidžiama propaganda, bet realiai grasina kariniu susidorojimu.

Lietuvos užsienio reikalų ministras, socialdemokratų Juknevičiene tituluojamas buvęs jaunuolis Linas Linkevičius yra informavęs, kad Rusija galėjo pulti NATO šalį Lietuvą dar iki 2017 m. sausio 20 d., t. y. dar tik rengiantis naujai išrinktam prezidentui Donaldui Trampui (Donald Trump) užimti JAV prezidento postą. Laimei ši prognozė nepasitvirtino.

Kiek anksčiau konservatorių politikos specialistai mūsų šalies žmonėms buvo pranešę, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Baltijos šalių gynybos ekspertai yra įspėję, kad siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą.

Taip pat yra tikimybė, kad puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą.

Nereikia pamiršti, kad be to Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. 

Galiausiai Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai ir t.t.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas š. m. sausio pabaigoje Lietuvos visuomenę informavo, kad ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dar šių metų vasario mėnesį viešėdama Baltijos valstybių viršūnių susitikime Rygoje, pasakė: „Matome, kad grėsmės yra įvairios, jos didėja, tame tarpe mes laukiame su nerimu „Zapad 2017“ pratybų, kurių metu koncentruojamos labai didelės ir agresyvios pajėgos, demonstratyviai karui ruošiamasi su Vakarais“.

Kad Rusija turi kėslų pulti Europą yra kalbėjęs ir žmogus be pilietybės, Lietuvos draugas Michailas Saakašvilis, o prieš keletą dienų apie tokią grėsmę užsiminė ir kitas Lietuvos draugas, Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka.

Taip pat paviešinta informacija, kad Baltarusija kitų metų sausio mėnesį planuoja siųsti į Lietuvą savo baletą, kurie, pasak kai kurių Lietuvos politikos mokslininkų, gali būti pavojingesni už garsiuosius žaliuosius žmogeliukus ir taip palaužtų Lietuvos žmonių stiprybę.

Susiję:

Dėmesio: prieš pat „Zapad“ pradžią padidėjo grėsmė valstybės viduje (NSGK pirmininkas neišduoda paslapties)   

Faktai patvirtina, kad Rusija aktyviai ruošiasi pulti NATO ir Europos Sąjungą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
45. Bitė
(2017-09-17 23:57:06)
(78.56.158.86) Parašė:

Juokiatės iš bėglės, o jinai grįš iš Amerikos triumfuodama - NATO DALINIAI, KURIUOS ATSIKVIEČIAU Į LIETUVĄ, SUŽLUGDĖ PUTINO PLANUS ĮSIVERŽTI Į BALTIJOS ŠALIS.ATGRASYMO JĖGOS SUVEIKĖ!44. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
(2017-09-17 20:02:09)
(90.137.131.45) Parašė:

Latvietis ***************************************************** youtube.com/watch?v=4AVWtxGdoD4 ***************************************************** Unikāla un drosmīga iecere -- astoņās minūtēs izstāstīt visu Latvijas vēsturi no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. Un tas ir izdarīts!43. Piksius
(2017-09-17 00:01:11)
(185.137.18.147) Parašė:

Kas suės tuos konservus kurių tiek pripirkau, kad pragyvenčiau bent mėnesiuką su šeima. Negera investicija...Gal A.Bykovieniai ieškinį? Visas santaupas investavau į produktus. Nieko nereikia. Kaip čia gaunasi. Išleidau apie 400 pinigų???42. trumpai
(2017-09-16 21:01:44)
(88.119.51.191) Parašė:

Patiko-Zapad 2017“ pratybomis sakė: „Čia kaip ta pasaka apie Mikę melagėlį, kuris visą laiką šaukė „vilkas, vilkas“. O kai tas vilkas atėjo, niekas piemenuku nebetikėjo.41. kaip
(2017-09-16 09:12:07)
(88.118.146.14) Parašė:

matosi,niekas nieko "nepuls"tik vat kas atsakis uz sita lojima kuris atnese ir toliau nesa nuostolius,bendrai tai durnas mano klausimas,"sventieji"uz nieka neatsako,nei uz gelda,nei uzkaro kurstima,nei uz pagalba ukrofasistams,nei uz tai,ka is lietuvos liko tik lithuanija...40. malonu
(2017-09-16 09:08:48)
(88.118.146.14) Parašė:

kad tarp moteru yra mastanciu,pagarba Astai39. aga
(2017-09-16 09:07:57)
(88.118.146.14) Parašė:

nato yra oficalai pareiskusi,jei puls nato pabaltijos negins ,ieskokit kurie mokat anglu kalba38. palapinės
(2017-09-15 15:33:28)
(83.181.186.119) Parašė:

bresta demokratijaParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras