2024 m. liepos 17 d.

 

Priminta, kaip N. Venckienė vožė policininkui ir bandė perkąsti Deimantės Kedytės mamą

51
Paskelbta: 2018-04-02 17:26 Autorius: ekspertai.eu
Pedofilijos ir žudymų istorija bei valstybės ir advokato G. Černiausko pastangomis pradingusios mergaitės (stovi dešinėje) likimu rūpinosi ir monsinjoras Alfonsas Svarinskas, apie kurį valstybinis-komercinis transliuotojas LRT parodė dokumentinį filmą, kurį galima pasižiūrėti puslapio apačioje.
Pedofilijos ir žudymų istorija bei valstybės ir advokato G. Černiausko pastangomis pradingusios mergaitės (stovi dešinėje) likimu rūpinosi ir monsinjoras Alfonsas Svarinskas, apie kurį valstybinis-komercinis transliuotojas LRT parodė dokumentinį filmą, kurį galima pasižiūrėti puslapio apačioje.

Portalas lrytas.lt pranešė, kad „Čikagos kalėjime teismo laukianti Neringa Venckienė bijo būti grąžinta į Lietuvą, todėl meluoja net teismui pateikdama dokumentus – esą jai tėvynėje pateikti kaltinimai yra politiniai ir jos gyvybei gresia pavojus“.

Išgalvota pedofilijos istorija ne vienus metus žmones mulkinusi N. Venckienė tokios pat taktikos griebiasi ir Čikagos teisme, kuris nagrinėja Lietuvos prašymą grąžinti bėglę į gimtinę“, - rašomas straipsnyje „JAV įkliuvusi Neringa Venckienė griebėsi senos taktikos“.

Informuojama, kad „po to, kai teismas dar trims mėnesiams pratęsė N. Venckienės suėmimą, buvusios teisėjos advokatas įteikė naują prašymą, kuriame teigiama, kad nereikia skubėti bėglės perduoti Lietuvai, nes mūsų šalies teismai nesugebės bylos išnagrinėti nešališkai“.

Teigiama, kad „didžiausią nerimą N. Venckienei kelia įtarimas dėl pasipriešinimo policininkui ir jo sumušimo, nes į tokius nusikaltinus JAV žiūrima itin rimtai – už tai gresia laisvės atėmimas ne vieniems metams“.

„Nuo šio kaltinimo bėglė su savo advokatu bando išsisukti itin kūrybingai. Jie pareiškė, jog nėra jokių įrodymų, kad asmuo, kuriam 2012 metų gegužės 12 dieną vaduojant Laimutės Stankūnaitės dukterį iš jos namų trenkė N. Venckienė, buvo policininkas. O jei toks ir yra, esą neįrodyta, kad N.Venckienė jam priešinosi ir trenkė tyčia. „Nėra nei medicininių išrašų, nei vaizdo įrašo“, – meluojama teismui“, - rašoma straipsnyje.

Tačiau N. Venckienės ir jos pasisamdytų advokatų melą paneigė advokatas Gintaras Černiauskas, kuris lemtingą 2017 m. gegužės 17 d. rytą savo rankomis, tačiau neliesdamas išnešė iš laikinosios globėjos namų L. Stankūnaitės dukterį Deimantę Kedytę.

„Toks įrašas iš tikrųjų yra. Visą mergaitės paėmimą filmavo pareigūnai, ir ne viena kamera. Jų buvo daug filmuojančių“, – bėglės žodžius paneigė advokatas G. Černiauskas.

Lrytas.lt publikacijoje nurodoma, kad pareigūnai yra nufilmavę ne tik tai, kaip N. Venckienė trenkė ją nuraminti bandžiusiam pareigūnui, bet ir kaip spyrė ir bandė įkąsti nuo jos su dukterimi tolstančiai L.Stankūnaitei.Ekspertai.eu primena, kad kol Lietuvos teisėsaugininkai siekdami teisingumo rūpinasi dešimtimis sunkių nusikaltimų įtariamos N. Venckienės sugrąžinimu į Lietuvą, visuomenė domisi su valstybės ir advokato G. Černiausko be žinios pradangintos D. Kedytės sveikatos būkle.

Šių metų sausio 13-ąją, minint Laisvės gynėjų dieną, Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė sakydama kalbą Seime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.Kaip žinoma, prezidentė iš karto po N. Sadūnaitės kalbos jai į ausį pašnibždėjo, kad nežino ir niekada nežinojusi kur yra vaikas, premjeras S. Skvernelis tą pačią dieną pasakė, kad N. Sadūnaitė viską savo kalboje melavo (tik nepatikslino – ką konkrečiai melavo), o Seimo pirmininkas V. Pranckietis vis dar iš viso nieko nepasakė.


Po tokių valdžios „atsakymų“ ir tolesnio buko kartojimo apie tai, kad pradingusi mergaitė ir jos motina yra valstybės paslaptis, todėl atsakyti – ar žmonės gyvi, ar suluošinti ar nužudyti – niekas neturi teisės, visuomenėje kilo tik dar daugiau įtarimų, kad atsitikusi didelė nelaimė, o nusikaltimo autoriai smarkiai išsigandę tiesiog nedrįsta pasakyti tiesos.

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

Susiję:

Karšta naujiena pedofilijos ir žudymų istorijoje: daugybę nusikaltimų įtariama teisininkė bando veržtis į laisvę

P. S.

Dokumentinis filmas „Alfonsas Svarinskas“:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
51. "komjaunimo tiesos" klika
(2018-05-11 14:19:18)
(78.58.177.59) Parašė:

nesiliauja tyčiotis iš lietuvių. Klastodami kiekvieną gerbiamos teisėjos N. Venckienės veiksmą, žodį, jie palieka absoliučiame cinizme. Tokie veiksmai antžmogiški.50. Algimantas
(2018-04-15 08:16:10)
(86.100.84.250) Parašė:

gaila,kad tam izuliam policininkui neperkando gerkles49. tikim
(2018-04-09 18:45:56)
(62.80.242.205) Parašė:

tikim kad cia tikrai negalima venckienei grizt,ja tikrai nubaiks...48. puiku
(2018-04-09 10:42:30)
(78.63.211.28) Parašė:

kad buvo filmuota trimis kameromis. Tai manau visus irasus, o ne 12 sekundziu, prokurorai Amerikai ir pateiks47. tiesos.lt
(2018-04-06 12:28:22)
(172.56.12.192) Parašė:

Isspausdintas adv. Saruno Vilcinsko str. apie busimas Lietuvos teisininku bedas, reikalaujant Venckienes ekstradicijos. Paprastai sakant, autorius bakstelejo pirstu i Lietuvos teisininku neprofesionaluma, dirbtinuma ir pazada, kad Cikagoje visi tie fintai nepraeis. Skaitykite. Turesite malonuma, o pedai suglsus triusiu ausis...46. Puiku
(2018-04-04 13:33:14)
(81.7.95.210) Parašė:

„Toks įrašas iš tikrųjų yra. Visą mergaitės paėmimą filmavo pareigūnai, ir ne viena kamera. Jų buvo daug filmuojančių“, – bėglės žodžius paneigė advokatas G. Černiauskas. Pateikite teismui tą medžiagą kuo greičiau. Kodėl ji buvo slepiama šitiek metų? Mums buvo pasakyta, kad vos įsigavę į vidų kyborgai kameras nudaužė ar nusukinėjo į lubas :-/45. nuomonė
(2018-04-04 11:33:58)
(85.255.56.134) Parašė:

KLANAS BIJO - P R O T I N G Ų ir I Š S I L A V I N US I Ų ŽMONIŲ..Jeigu būtų tokių,daugiau ,kaip MADAM vENSKIENĖ,TAI GAL teisėsauga nebūtų,- n e p r i k la u s o m a. Klanui reikalingos- M A R I O N E T Ė S -AKMENINIAIS VEIDAIS...ir VISKĄ VYKDANČIOS ,KAS ISAKYTA,O VALDO ,GAL žinot ,kas valdo lietuvos- V A L S T Y B Ę ?44. nuomonė
(2018-04-04 11:29:02)
(85.255.56.134) Parašė:

tas sambo Čimpijonas tikrai ne lietuvis,idomu,iš kur jis?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras