2023 m. gruodžio 9 d.

 

Projektas „e.sveikatos“ paslaugos – į prokuratūrą (papildyta, video)

1
Paskelbta: 2010-05-12 13:18 Autorius: ekspertai.eu

e.sveikataLNK televizija 2010 m. gegužės 3 d. parodė reportažą apie projektą e.sveikatos paslaugos, kuriame kalbėjo Seimo nariai, Santariškių ligoninės centro direktorius, Sveikatos ministerijos buvę ir esami vadovai ir kt. Buvo teigiama, kad 25 milijonus litų kainavęs projektas neveikia, o tolesniam šio neveikiančio projekto etapui norima gauti dar virš 100 milijonų litų.

Prokuratūra, kaip skelbiama reportaže, ikiteisminį tyrimą dėl galimai pavogtų milijonų pradėti atsisakė. Ekspertai.eu kreipėsi į Generalinį prokurorą Romualdą Petrauską ir  pasidomėjo ar LNK reportaže tikrai buvo parodyta tiesa, jog pinigai iššvaistyti, o Generalinė prokuratūra į tai nekreipia jokio dėmesio.

Šiandien Generalinė prokuratūra pranešė, kad gavus atitinkamų institucijų papildomą informaciją dėl e.sveikatos paslaugų projekto, prokuratūra iš naujo nagrinės šį klausimą ir priims atitinkamą procesinį sprendimą.

Taip pat priminė, kad jeigu bet kuris šalies pilietis turi duomenų apie galimai rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką (nurodant jos padarymo laiką vietą, būdą, padarinius ir, jei žinoma, ją padariusį ir nukentėjusį asmenis), prašo apie tai pranešti teritorinei ikiteisminio tyrimo įstaigai – policijai arba teritorinei prokuratūrai Baudžiamojo proceso kodekso ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka.

Taip pat apie galimai padarytą nusikalstamą veiką nustatyta tvarka galima pranešti ir Generalinei prokuratūrai. Savo ruožtu ekspertai.eu atsižvelgdami į teisėsaugos institucijos prašymą, šiandien kreipėsi į Generalinę prokuratūrą su prašymu nieko nelaukiant pradėti ikiteisminį tyrimą dėl projekto e.sveikatos paslaugos, per kurį galimai buvo pavogtos milijoninės valstybės ir ES lėšos. Keli e.sveikatos paslaugų projekto istoriją iliustruojantys dokumentai:

2008 03 17 Valstybės kontrolierės sprendimas

2008 12 15 Generalinės prokuratūros nutarimas nepradėti ikiteisminio tyrimo

2010 03 24 Seimo sveikatos reikalų komiteto sprendimas

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. 0cKqOuuk1
(2013-08-08 08:36:13)
(131.228.36.154) Parašė:

Deep thinking - adds a new diminseon to it all.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras