2024 m. balandžio 15 d.

 

Prokuratūriniai kontrastai

Paskelbta: 2010-12-16 04:46 Autorius: ekspertai.eu
Tinklapis prokuraturos.lt skelbia, kad šią vasarą iš Švedijos karalystės pagal išduotą Europos arešto orderį į Lietuvą pargabenta 47 m. finansininkė klaipėdietė artimiausiu metu stos prieš teismą ir turės atsakyti už prieš dešimtmetį įvykdytas nusikalstamas veikas.Klaipėdos apygardos prokuratūros Sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokurorė Laima Rokanskienė kartu su Klaipėdos 1 –ojo policijos  komisariato tyrėjais baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo, suklastoto dokumento panaudojimo bei apgaulingo buhalterijos tvarkymo. Įtariama, kad finansininkė iš bendrovės pasisavinusi turto bei pinigų už 74 tūkst. litų. Palyginimui primename, kad vien per pirmąsias VEKS internetines svetaines buvo pasisavinta daugiau negu pusė milijono litų, tačiau "intensyviai" tirdami jau net 31 mėnesį iš eilės ir turėdami visus įrodymus, prokurorai kol kas niekaip "negali" apčiuopti net menkiausių nusikalstamos veikos požymių. Matosi labai akivaizdi tendencija, kad prokurorams dažniausiai visada labai neblogai sekasi tirti bylas, kuriose finansinių machinacijų sumos nesiekia 100 tūkst. litų. Tačiau pradedant nuo pusės milijono ar didesnių, milijonais skaičiuojamų vagiamų sumų, prokurorams tarsi susisuka galvos ir jie tampa,  tiksliau savanoriškai pasidaro tiesiog "bejėgiomis amebomis".
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras