2024 m. birželio 17 d.

 

Radvilų rūmuose – Japonijos Tohoku regiono fotografijos

Paskelbta: 2014-01-27 14:09 Autorius: www.madeinvilnius.com
Nuotr. Teisuke Chiba
Nuotr. Teisuke Chiba

Japonijos ambasada Lietuvoje, Lietuvos dailės muziejus ir Japonijos fondas kviečia aplankyti rytoj atsidarančią Japonijos fotografų nuotraukų, vaizduojančių Tohoku regioną, parodą „Tohoku Japonijos fotografų akimis“.

2011 m. kovo 11 d. Japoniją sukrėtė devynių balų stiprumo žemės drebėjimas,  didžiausią žalą patyrė Tohoku regionas. Žiniasklaidoje plačiai aprašant įvykius ne kartą buvo kartojami Tohoku regiono miestų bei prefektūrų pavadinimai, bet tik nedaugelis žmonių žino ką nors daugiau apie patį regioną – jo klimatą, natūralią ir kultūrinę aplinką, istoriją, gyventojus ir jų gyvenimo būdą.

Šia Tohoku regiono fotografijų paroda nesiekiama dokumentuoti žalos ar atstatymo darbų. Parodos tikslas – parodyti gamtinę ir kultūrinę Tohoku regiono aplinką, jo žmones bei jų gyvenimo būdą.

Parodoje eksponuojami devynių fotografų ir vienos fotografų grupės darbai. Visi autoriai priklauso skirtingoms kartoms ir stilistinėms tendencijoms, bet juos vienija tai, kad visi jie yra iš Tohoku regiono. Fotografijos, sukurtos 1940 m., eksponuojamos drauge su šiandienos vaizdais, atspindinčiais įvairias Tohoku regiono gyvenimo puses.

Paroda Radvilų rūmų muziejuje (Vilniaus g. 24) veiks sausio 28 – kovo 2 d.

Parodos darbo laikas:

II–VI 11.00–18.00
VII 12.00–17.00

Nedirba pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis.

Kviečiame apsilankyti.

www.madeinvilnius.com

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras