2024 m. balandžio 23 d.

 

Reikalaujama paneigti informaciją apie "terorizmo garbintojus"

Paskelbta: 2010-07-27 05:23 Autorius: ekspertai.eu
StopĮ dienraščių lyderio "Lietuvos rytas" redakciją ir jos leidėjus kreipėsi sesuo Nijolė Sadūnaitė, kunigas Robertas Grigas, monsinjoras Alfonsas Svarinskas, politinis kalinys Antanas Terleckas, generolas Jonas Kronkaitis ir LR Seimo narys Rytas Kupčinskas su reikalavimu dėl 2010 m. liepos 21 d. dienraščio informacijoje "Terorizmo garbintojai atidengė savo veidą" ir 2010 m. liepos 23 d. informacijoje "Terorizmo garbintojų – vis daugiau"paskleistų tikrovės neatitinkančių duomenų paneigimo."Pareiškiame, kad dienraščio korespondentės Mildos Kuizinaitės paskleistas kaip faktas, jog esame "terorizmo garbintojai", neatitinka tikrovės: nė vieno iš mūsų politinė ar religinė veikla, privatūs ar vieši, žodiniai ar rašytiniai pasisakymai niekada ir niekaip nėra parėmę jokios terorizmo formos, jo principai yra svetimi mums kaip asmenims.", - sakoma piliečių reikalavime. "Lietuvos Ryto" dienraščio informacijose paskelbtą kaip faktą, kuriuo tvirtinama, kad esame "terorizmo garbintojai" priversti viešai p a n e i g t i ir manome, kad dėl šiuo tikrovės neatitinkančių faktų paskelbimu padaryto garbės ir orumo pažeminimo tiktų demokratinės šalies ir save gerbiančiam dienraščiui atsiprašyti mus ir savo skaitytojus.", - aiškiai savo reikalavimus išdėsto žymus visuomenės, bažnyčios ir politikos veikėjai. Primename, kad dėl minimų neraminančių autoritetingo dienraščio "Lietuvos rytas" pranešimų apie "terorizmo garbintojus" į Valstybės saugumo departamentą (VSD) kreipėsi ir "ekspertai.eu". VSD savo atsakyme informavo, kad į žiniasklaidos pateiktą informaciją (šiuo atveju tokią kaip "Lietuvos ryto" 2010 m. liepos 21 d. publikacijoje) niekada nereaguoja.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras