Dar vienas auksas! R. Meilutytė Maskvoje iškovojo trečiąjį medalį (video)

1
Paskelbta: 2013-10-13 18:12 Autorius: Naujienų redaktorius
Plaukikė Rūta Meilutytė. EPA-ELTA nuotr.

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančiame trečiajame pasaulio plaukimo taurės etape (25 m baseine) Rūta Meilutytė 0,55 sek. pagerino savo pačios pernai pasiektą Lietuvos moterų 50 m plaukimo krūtine rekordą.

16-metė mūsų šalies plaukikė finale sekmadienį nuotolį įveikė per 28,89 sek. Iki pasaulio rekordo Rūtai pritrūko 0,09 sek. Antrąją vietą užėmė jamaikietė Alija Atkinson (Alia Atkinson, 29,33 sek.), o trečiąją – vokietė Dorotėja Brant (Dorothea Brandt, 30,35 sek.). Atrankos varžybų nugalėtoja rusė Julija Jefimova finale buvo diskvalifikuota.

R. Meilutytė (29,96 sek.) atrankos varžybose tarp 30 plaukikių buvo antra.

Laimėjo ir 100 m kompleksinio plaukimo rungtį

R. Meilutytė laimėjo ir moterų 100 m kompleksinio plaukimo varžybas. Plaukikė finale sekmadienį distanciją įveikė per 58,57 sek. ir 0,22 sek. pagerino savo pačios pernai pasiektą Lietuvos rekordą.

Antrąją vietą užėmė atrankos varžybų nugalėtoja vengrė Katinka Hošsu (Katinka Hosszu, 58,75 sek.), o trečiąją – jamaikietė Alija Atkinson (Alia Atkinson, 59,12 sek.).

R. Meilutytė (1.00,97) atrankos varžybose tarp 21 plaukikės buvo penkta.

Lietuvė 100 m plaukimo krūtine finale šeštadienį pasiekė naują pasaulio rekordą (1 min. 2,36 sek.), o sekmadienį laimėjo 50 m plaukimo krūtine varžybas ir pagerino Lietuvos rekordą (28,89 sek.).

R. Meilutytė iškovoja antrąjį aukso medalį:

R. Meilutytė iškovoja trečiąjį aukso medalį:

Susiję:

„Plaukikė R. Meilutytė pasaulio taurės varžybose Maskvoje pagerino planetos rekordą“