2024 m. liepos 25 d.

 

Rusija ir Ukraina kaltina viena kitą kurstant smurtą

2
Paskelbta: 2014-04-14 10:40 Autorius: Naujienų redaktorius
Rusijos ambasadorius JT Vitalijus Čurkinas. Thekievtimes.ua nuotr.
Rusijos ambasadorius JT Vitalijus Čurkinas. Thekievtimes.ua nuotr.

Ukraina ir Rusija kaltina viena kitą kurstant kruviną smurtą Rytų Ukrainoje. Skubiai sušauktame JT Saugumo Tarybos posėdyje Rusijos ambasadorius JT Vitalijus Čurkinas įspėjo Ukrainos vyriausybę dėl karinės operacijos prieš ginkluotus prorusiškus aktyvistus, kurie keliuose šalies miestuose laiko užėmę administracinius ir policijos pastatus. Ukrainos atstovas JT Jurijus Sergejevas tuo tarpu kalbėjo apie „Rusijos inscenizuotą“ puolimą, praneša agentūra AFP.

V. Čurkinas sakė, kad tik Vakarai gali nutraukti „pilietinį karą“ Ukrainoje. Kijevas esą turi nedelsiant liautis naudoti jėgą prieš šalies rytuose gyvenančius ukrainiečius ir pradėti „tikrą dialogą“.

JT ambasadorė JAV Samantha Power savo ruožtu kaltino Rusiją, kad ji pati kursto neramumus Ukrainoje. Įvykiai yra surežisuoti Rusijoje ir Rusijos, sakė ji. Pareigūnė paragino Maskvą atitraukti savo pajėgas nuo Ukrainos sienos.

Britų ambasadorius JT Markas Lyallas Grantas teigė, kad Rusija mėgina žmonėms Ukrainoje primesti savo valią, skelbdama „neteisingą informaciją, baugindama ir vykdydama agresiją“. Jo kolega iš Prancūzijos Gerard'as Araud, turėdamas omenyje Rusijos įvykdytą Krymo aneksiją, sakė, kad scenarijus Rytų Ukrainoje primena įvykius Juodosios jūros pusiasalyje prieš mėnesį.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. Raigerdui
(2014-04-14 17:35:36)
(188.69.198.34) Parašė:

Nugi, gerbiamas Raigerdai, derėtų išmokti skaityti, juk tasai naujienų redaktorius parašė, kieno čia žinia (žr. apačioje: šaltinis - "Eltos inf."). Jeigu tai būtų tojo redaktoriaus parašyta, tuomet nebūtų Eltos vardo čia. O dabar manau reikėtų padėkoti, kad paskelbiama, kas ką veikia, nors, žinoma, elta irgi gali būti tendencinga...



1. Raigerdas
(2014-04-14 17:29:53)
(93.203.17.48) Parašė:

Galimai, ekspertų.lt "Naujienų redaktorius" yra apspangęs nuo atidepresantų arba yra baigęs VU, arba yra buvęs milicininkas, arba buvęs KGB-istas. Tik tose įstaigose yra tvirtinama, kad egzistuoja vienu ir tuo pačiu metu dvi priežastys. Vienu žodžiu, galima tvirtinti, kad ir vienas yra teisus, kuris tvirtina, kad Saulė sukasi aplink Žemę, ir kitas yra teisus, kuris tvirtina, kad Žemė sukasi aplink saulę. Suprantate, VU dirba "ypatingo proto dėstytojai". Jie yra tokie "protingi", tokie "protingi", tik niekaip nesugeba išmokti mąstyti savarankiškai. Jiems pasakė, kad "svarbu yra pateikti skaitytojui ar žiūrovui polemiką", tai jie tą dalyką nubeždžionavę, moko savo šito "polemikos amato" savo studentus. Čia irgi "Naujienų redaktorius" sulygina abi puses, kad sudaryti įspūdį, kad abi pusės kaltos. Vienas iš jų yra plėšikas, kitas yra auka. Bet "Naujienų redaktoriui" vaidenasi, kad ir plėšikas ir auka, t.y. abi pusės kaltina viena kitą. Ekspertuose.eu darbuojasi, matyt, žurnalistai, kuriems viduramžiškas priežasties ir pasekmės supratimas, yra jo išsilavinimo viršūnė. Daugiau jis suprasti nepajėgs, todėl jam tai, kas buvo priimta viduramžiais už tiesą, yra tiesiog pats didžiausias jo protinės veiklos pasiekimas.



Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras