2024 m. liepos 25 d.

 

Sakyti netiesą nėra gerai

Paskelbta: 2009-10-03 12:25 Autorius: ekspertai.eu

VšĮ "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS) tarybos pirmininkas Artūras Zuokas 2008 m. lapkričio 25 d. dienraščiui "15 minučių" (Nr. 219 (728) išsakė savo nuomonę dėl piliečių ketinimo reikalauti iš naujosios šalies valdžios visuotinio VEKS audito. A. Zuokas teigė: "Kasmet ir taip Valstybės kontrolė atlieka auditus. Nėra prasmės daryti dar vieno. VEKS kontrolė pakankama. Jei bus rasta pažeidimų, už tai turės atsakyti įstaigos vadovai".

"ekspertai.eu" duomenimis Valstybės kontrolė jokių VEKS veiklos auditų niekada nėra dariusi. Klausimas: ar VEKS tarybos pirmininkas A.Zuokas nežino realių faktų (tai būtų neįtikėtina, įvertinus kokias pareigas užima šis pareigūnas), ar tiesiog sąmoningai sako netiesą? Jeigu A.Zuokas sako netiesą, t.y. meluoja, tai nėra gerai - negalima taip klaidinti visuomenės.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras