2023 m. gruodžio 2 d.

 

Savivaldybės vadovo skelbiami skaičiai "iš kepurės"?

Paskelbta: 2009-11-22 17:59 Autorius: ekspertai.eu

Meras Vilius NavickasVilniaus savivaldybėje (kitaip dar vadinamoje Vilniaus savivalės centru) vykstančios nestabdomos aferos ir nekontroliuojamos machinacijos praktiškai nieko nebestebina. Bet atviro „iš kepurės“ imamo melo pavyzdžius nederėtų praleisti negirdomis, jei norima, kad anksčiau ar kiek vėliau aukščiausi šalies pareigūnai pradėtų atsidurti ten, kur jiems ir vieta.

Vilniaus meras Vilius Navickas 2009 spalio 22 dieną Žinių radijo laidoje teigė, kad VEKS projekto sėkmė neabejotina ir Vilniui (kad ir visos Lietuvos sąskaita) ši „šventė“ buvo itin naudinga. Pagrįsdamas savo žodžius, meras konstatavo – šiemet Vilniuje padaugėjo turistų beveik 30 procentų.Tačiau kompanijos „Avis Lietuva“ direktorė teigia priešingai. Įdomu, kas meluoja? Ar privačios kompanijos vadovė, ar sostinės meras? Netrukus tai sužinosime. „ekspertai.eu“ praeitą trečiadienį kreipėsi į V. Navicką su prašymu, kad gerbiamas meras visuomenei pateiktų visus jo turimus tyrimų duomenis, kuriais jis rėmėsi sakydamas, kad šiemet į Vilnių atvyko beveik 30 procentų daugiau turistų. Nors meras, laikydamasis įstatymų, atsakymą turėjo pateikti jau kitą dieną, kol kas jam to padaryti nepavyko. Tačiau piliečiai neabejoja, kad tai bus padaryta šiomis dienomis. P.S. Vilniaus meras Vilius Navickas: „Kai visuomenė nesidomi, tai tuomet didžiausios problemos ir atsiranda“ P.P.S. Savivaldybės darbuotojai mėgsta kalbėti „iš kepurės“, nes jokios atsakomybės už pasakytus žodžius jiems nėra. Jie gali kalbėti kad ir visiškas nesąmones ir jiems nieko už tai nebus. Neseniai taip apie garsųjį Guggenheimo muziejų kalbėjo ir Vilniaus vicemeras Gintautas Babravičius.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras