2024 m. liepos 25 d.

 

Seimo antikorupcinės komisijos pirmininkas susitiko su "ekspertai.eu" atstovais

Paskelbta: 2009-10-03 13:09 Autorius: ekspertai.eu

2008 m. gruodžio 30 d. "ekspertai.eu" atstovai susitiko su Seimo Antikorupcinės komisijos pirmininku Kęstu Komskiu. Susitikimo metu buvo aptartos problemos, susijusios su projekto "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" programa.

Atvirame pokalbyje apsikeista nuomonėmis apie susidariusią situaciją ir VEKS programos pašlijusią reputaciją visuomenės akyse. Žiniasklaidoje jau kuris laikas aktyviai aptariama galimai neskaidri VEKS veikla ir pagrįstų abejonių keliantys projektai bei jų dirbtinai išpūstų biudžetų ir finansavimo motyvai. "ekspertai.eu" surinktą medžiagą jau daugiau nei pusę metų tiria sostinės prokurorai. Paklausti apie tyrimo eigą jie konstatavo, kad vyksta išsiplėtęs tyrimas. Kultūros ministerijos atliktas įstaigos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009" buhalterijos auditas uždavė daugiau klausimų nei atsakymų. Audito išvados tragiškos, tačiau atsakomybės už klaidas niekas neprisiima ir esminių priemonių joms šalinti kol kas nėra. Seimo Antikorupcinės komisijos pirmininkui ir "ekspertai.eu" atstovams pasidalijus nuomonėmis ir nuogąstavimais sutarta bendromis jėgomis naikinti įtarimų šešėlį ant VEKS programos metančius niuansus. Nuspręsta kuo skubiau politikams ir visuomenei suremti pečius ir padaryti viską, kad VEKS veikloje pasitaikantys korupciniai faktai būtų išaiškinti ir išviešinti. Tik tada galima tikėtis sėkmingos pastaruoju metu vis klumpančio projekto baigties ir rezultatų, neteršiančių šalies ir jos sostinės vardo reputacijos.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras