2024 m. liepos 24 d.

 

Ž. Šilgalis paneigė visus įtarimus

Paskelbta: 2011-11-25 05:07 Autorius: ekspertai.eu

Žilvinas Šilgalis"Lietuvos žinių" žurnalistai kreipėsi į Seimo narį Žilviną Šilgalį prašydami pakomentuoti EKSPERTAI.EU publikacijoje "Koks Seimo nario Ž. Šilgalio vaidmuo vienoje kriminalinėje istorijoje?" paskelbtą informaciją apie jo ir jo šeimos narių ryšius su įtariamaisiais ikiteisminiame tyrime dėl galimai fiktyvaus UAB "Vilniaus sadutė" bankroto. Politikui buvo pateikti dešimt klausimų:

1. Ar tiesa, kad Ž.  Šilgalis yra asmeniškai pažįstamas su Remigijumi Andriūnu, kuris yra įtariamasis "Vilniaus sadutės" byloje? 2. Jei taip - kokie santykiai juos sieja? Kada ir kokiomis aplinkybėmis susipažino? 3. Ar tiesa, jog Ž. Šilgalis su šeima gyveno patalpose Aušros Vartų g. 1 Vilniuje, kurios yra registruotos R. Andriūno tėvų vardu? 4. Kada ir kiek laiko Ž. Šilgalis ir jo šeima gyveno patalpose Aušros Vartų g. 1 Vilniuje? 5. Su kuo buvo sudaryta nuomos sutartis dėl patalpų Aušros Vartų g. 1 nuomos? 6. Kam Ž. Šilgalis ir jo šeima mokėjo už patalpų Aušros Vartų g. 1 Vilniuje nuomą? 7. Kokio dydžio nuomos mokestį Ž. Šilgalis ir jo šeima mokėjo už patalpų Aušros Vartų g. 1 Vilniuje nuomą? 8. Kokie santykiai Ž. Šilgalį ir jo šeimą sieja su Eugenijumi Ivanenko, taip pat įtariamu "Vilniaus sadutės" byloje? 9. Ar Ž. Šilgalis asmeniškai pažįsta E. Ivanenko? Jei taip - kada ir kokiomis aplinkybėmis susipažino? 10. Kodėl Ž. Šilgalis, kaip Seimo Antikorupcijos komisijos narys viešai pasisakydamas prieš galimai vilkinamo "Vilniaus sadutės" bylos tyrimo svarstymą Antikorupcijos komisijoje neinformavo apie savo ryšius su šios bylos įtariamaisiais?Ž. Šilgalis į visus klausimus atsakė ir kreipėsi į EKSPERTAI.EU. Visus Seimo nario atsakymus bei paaiškinimus ir skelbiame:

"Atsakau į žemiau pateiktus "Lietuvos žinių" klausimus tema, kurią Jūs, net nepabandę patikrinti faktų, aprašėte savo internetiniame portale. Atsakau papunkčiui prieš tai pabrėždamas, kad didesnio absurdo savo atžvilgiu nesu girdėjęs.

1. Asmeniškai su jokių Remigijumi Andriūnu nesu pažįstamas. Niekada su juo nesu turėjęs ne tik jokių ryšių, bet nesu net bendravęs ar kur tai jį matęs.

2. Jokie santykiai nesieja.

3. Ne tai, kad netiesa, bet absoliutus melas, nes niekada nei aš, nei mano šeima, nei atskiri jos nariai nėra gyvenę minimu adresu.

4. Negyveno.

5. Nebuvo.

6. Nemokėjo.

7. Nemokėjo.

8. Jokie santykiai nesieja.

9. Eugenijų Ivanenką pažįstu tik kaip buvusi grupės "69 danguje" narės N. Pareigytės buvusį draugą, nes tuo laikotarpiu apie jų santykius daug rašė įvairios žiniasklaidos priemonės.

Nors to nebuvo klausiama, bet skaičiau apie tai Jūsų portale, todėl paaiškinu plačiau ir mašinos nuomos istoriją,  kurios, beje, jau seniai nebenuomoju. Kadencijos pradžioje, kai buvo informuota,  jog Seimo nariai gali išsinuomoti mašinas, su UAB "Insubsidium" sudariau paprastą nuomos sutartį metų laikotarpiui, nes tuo metu minėtoje bendrovėje dirbusi mano žmona, informavo, jog jų bendrovėje yra tuo metu laikinai nenaudojama mašina. Sutariau su bendrovės direktore I. Žiliene dėl nuomos sąlygų ir pasirašiau sutartį. Jūsų minimo Ivanenkos nei tuo metu, nei vėliau nemačiau ir nei nuomos, nei juo labiau kitais klausimais nebendravau ir nei tuomet, nei vėliau nesidomėjau ir nežinau kokioms bendrovėms, kada jis yra vadovavęs. Sutartis buvo sudaryta su direktore I. Žiliene, o tuo metu,  kai minimas Jūsų klausimas buvo svarstomas Antikorupcijos komisijoje, ji jau seniai buvo ir nutraukta...

10. Neinformavau dėl jokių ryšių, nes jokių ryšių nesu su minėtais asmenimis turėjęs. Pasisakiau uždarame posėdyje, kuris net nebepamenu kada vyko, bet tai buvo jau labai seniai, todėl keista, kad tokiu keistu rakursu šiuo metu bandoma grįžti prie šios istorijos. Mano trumpą pasisakymą šiuo klausimu motyvavo tai, jog tokių atvejų, kai ginčijasi du privatūs akcininkai ar privačių akcininkų grupės, apstu. Mano nuomone, Antikorupcijos komisijos veikla vienos kurios tai grupės naudai,  galėjo būti traktuojama kaip spaudimas teismui, kuris tuo metu nagrinėjo akcininkų ginčą. Taip PAT paminėjau,  jog tokių akcininkų ginčų Lietuvoje šimtai ir gal net tūkstančiai. Kas teisus, o kas ne - turi nustatyti teismas, nes pagal Lietuvos konstituciją teisingumą vykdo TEISMAI.

Taip PAT primenu, jog minėtas posėdis buvo uždaras, kalbėjo ne vienas komisijos narys ir daug plačiau nei aš išsakiau savo trumpą asmeninę nuomonę, nes ne tik, kad galiu, bet kaip komisijos narys, privalau tą daryti. Kažkodėl išskirtas ir taip sureikšmintas tik mano pasisakymas? Kodėl? Manau, tai padaryta sąmoningai ir tendencingai, o akivaizdus melas pateikiant, neva, mano sąsajas su kažkokiais įtariamaisiais parodo,  jog kažkas suinteresuotas meluojant viską nukreipti tokia linkme. Dar kartą su visa atsakomybe sakau - visa tai įžūlus melas. Tikrai Jūsų nekaltinu, nes esu įsitikinęs,  jog Jus sąmoningai kažkas suklaidino. Liūdina tik, kad savo internetiniame portale paviešinote informaciją, kuri visiškai neatitinka tikrovės ir prieš tai tos dezinformacijos net nepabandėte patikrinti. Manau, ekspertams derėtų prieš paskelbiant info labiau pasigilinti...

Suprantu, jog klysta visi, juo labiau, kad yra ir sąmoningai klaidinančių, todėl, tikiuosi, jog  paneigsite melagingą informaciją ir turiu vilties, kad kaip principingi žmonės savo portale informuosite, kas ir kodėl taip pasielgė akivaizdžiai melu siekdamas asmeninių, savanaudiškų tikslų.

Jeigu Jūs turėtumėte papildomų klausimų ar norėtumėte kažkuriuo minėtu klausimu daugiau informacijos, visada pasirengęs atsakyti į klausimus.

Ačiū, kad sudarėte galimybe atsakyti į absurdiškus, melagingus kaltinimus."

EKSPERTAI.EU komentarasKomentaras, kas ir kodėl taip pasielgė akivaizdžiai melu siekdamas asmeninių ir savanaudiškų tikslų, bus iš karto po to, kai tik įvyks kontaktas su Seimo nariu Ž. Šilgaliu ir apsikeista turima informacija.
 
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras