2024 m. liepos 17 d.

 

Šimonytė išaiškino Hahnui tolesnės paramos Ukrainai būtinybę

Paskelbta: 2023-05-09 06:20 Autorius: ekspertai.euPremjerė Ingrida Šimonytė susitiko su Europos Komisijos nariu Johannesu Hahnu, atsakingu už biudžetą ir administravimą.

Susitikime Vyriausybės rūmuose aptartas Daugiametės Europos Sąjungos finansinės programos įgyvendinimas, parama Ukrainai, ES biudžeto lankstumo užtikrinimas ir kiti aktualūs klausimai.

„Rusijos karinė invazija į Ukrainą tapo išbandymu ES gebėjimui reaguoti ginant laisvę ir demokratines vertybes. Išlikome solidarūs, radome būdų atsakyti į agresiją ir paremti Ukrainą – turime tai tęsti ir paramą stiprinti“, - svečiui papasakojo I. Šimonytė.

Vyriausybės vadovė susitikime su EK nariu J. Hahnu pažymėjo, kad daugiametės finansinės programos peržiūros procese Lietuva palaikytų papildomą paramą Ukrainai ir su karu susijusių iššūkių ES valstybėse narėse švelninimui.

„Rusijos karui tęsiantis, nuo tolesnės ES finansinės ir humanitarinės paramos Ukrainai ženkliai priklausys šios šalies galimybės atsilaikyti. Taip pat ir efektyviam Ukrainos atstatymo procesui, į kurį dvišaliu pagrindu jau yra įsitraukusi Lietuva, labai svarbi ES lyderystė“, - atskleidė I. Šimonytė.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras