2024 m. liepos 16 d.

 

Šimonytė padėkojo ir tiems, kurie laiku dingo iš miesto ir tiems, kurie kėlė Ukrainos vėliavą, kai reikėjo

2
Paskelbta: 2023-09-05 07:07 Autorius: ekspertai.euVyriausybės rūmuose vyko padėkos renginys NATO viršūnių susitikimą organizavusioms institucijoms.

Į renginį susirinko Užsienio reikalų, Krašto apsaugos, Vidaus reikalų, Susisiekimo, Sveikatos apsaugos ministerijų, Vilniaus miesto savivaldybės, Viešųjų pirkimų tarnybos ir kitų NATO viršūnių susitikimą organizavusių institucijų atstovai, padėkos žodžius tarė premjerė Ingrida Šimonytė ir Lietuvos diplomatijos Gabrielius Landsbergis.

„Nors dažnai norime sakyti, kad vienas ar kitas įvykis buvo istorinis, turbūt pati istorija atsakys į klausimą, kiek jis buvo istorinis ta prasme, kad pakreipė pasaulio istoriją. Mes dabar to pasakyti negalime. Tačiau galime atsakyti į klausimą, ar tai buvo istorinis įvykis mums – valstybei kaip institucijai, institucijų visumai? Be jokios abejonės, tai buvo istorinis įvykis. Tokio masto, tokio sudėtingumo, tiek įvairių sričių aprėpiančio renginio Lietuvoje dar nėra buvę“, - pasakė I. Šimonytė.

Pasak moters, darbas buvo labai įtemptas, teko atiduoti daug jėgų, įveikti milžiniškus iššūkius ir todėl buvo sukurtas didžiulis įvykis, išgarsinęs Lietuvą visame pasaulyje.

„Džiaugiuosi, kad mums į šį padėkos renginį pavyko sukviesti žmones, kurie labiausiai prisidėjo prie NATO viršūnių susitikimo organizavimo. Nė kiek neabejoju, kad tų žmonių yra ir dar daugiau. Toks tikriausiai yra kiekvienas Lietuvos žmogus: tas, kuris laiku išvažiavo iš miesto, tas, kuris iškėlė Ukrainos vėliavą tada, kai reikėjo, tas, kuris tiesiog buvo kartu tuo metu ir prisidėjo taip, kaip galėjo prisidėti, kad šis renginys pavyktų“, - susirinkusiems atskleidė premjerė.

Susiję:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. Beckyarnes
(2023-09-05 15:52:33)
(119.73.115.30) Parašė:

Finalement, j’ai fait 145 $/h. Il est temps de passer à l’action et vous pouvez également le rejoindre. C’est un moyen simple, dévoué et facile de devenir riche. Dans trois semaines, vous souhaiterez avoir commencé aujourd’hui. Essayez-le simplement sur le site d’accompagnement. BONNE CHANCE…. https://earncash82.blogspot.com/1. nu jo
(2023-09-05 08:24:34)
(78.60.232.186) Parašė:

o labiausiai įtariu buvusiems kolegoms dėkoja mirusio pareigūno artimieji,kurio nepraleido į klinikas ir nedašliaužė per laukus....bet kas jo gyvybė palyginus su tokiu renginiu.Vienu iš mūsų daugiau ar mažiau....kam rūpi?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras