2024 m. balandžio 23 d.

 

Siūlo Vokietijos patirtį sprendžiant žemės ūkio paskirties žemės pardavimo klausimus

Paskelbta: 2013-05-23 08:47 Autorius: Naujienų redaktorius
Tiuringijos ministrė pirmininkė Christine Lieberknecht ir Lietuvos ambasadorius Deividas Matulionis. „urm.lt“ nuotr.
Tiuringijos ministrė pirmininkė Christine Lieberknecht ir Lietuvos ambasadorius Deividas Matulionis. „urm.lt“ nuotr.

Geriausias 2011 m. Lietuvos valdininkas, buvęs A. Kubiliaus vyriausybės kancleris, dabar Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Deividas Matulionis gegužės 22 dieną lankėsi Erfurte, kur su Tiūringijos žemės vadovybe aptarė artėjantį Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai, Lietuvos ir šios vidurio Vokietijos žemės bendradarbiavimą, parlamentų ir savivaldybių partnerystės plėtrą.

Ambasadorius susitiko su Tiūringijos ministre pirmininke Christine Lieberknecht, žemės parlamento landtago pirmininke Birgit Diezel ir Tiūringijos sostinės Erfurto miesto meru Andreasu Bauseweinu.

Per pokalbį su Tiūringijos premjere sutarta Erfurte organizuoti dvišalį ekspertų susitikimą, kur būtų aptarta Vokietijos patirtis sprendžiant žemės ūkio paskirties žemės pardavimo klausimus, siekiant racionalesnio dirbamosios žemės naudojimo ir užkertant kelią spekuliacinio pobūdžio sandoriams.

Tiūringijos žemės vadovybė taip pat pasiūlė organizuoti konsultacijas atsinaujinančios energetikos, ypač biodujų katilinių plėtros, klausimais. Šioje srityje Tiūringija esą turi sukaupusi didelę patirtį.

urm.lt“, „ekspertai.eu” inf.

P. S. Šia proga siūlome vieną iš archyvinių interviu su geriausiu Lietuvos valdininku - „Lietuvoje veikia 906 valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainės”.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras