2022 m. gruodžio 8 d.
 

 

Sofos aktyvistai vienodi tiek Rusijoje, tiek ir Lietuvoje – drąsūs tik nuo sofos

3
Paskelbta: 2022-09-25 08:33 Autorius: ekspertai.eu
Asociatyvus kovai paruoštas Lietuvoje esančių tautinių karo aktyvistų (sofos karžygių) darbo kambarys su svarbiu kovos įrankiu – dideliu monitoriumi ant sienos.


Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui paskelbus apie dalinę mobilizaciją, šalyje kilo protestai, gyventojai ėmė masiškai šluoti lėktuvų bilietus į jiems durų dar neužvėrusias šalis.

„Dabar įsibėgėja visuotinė panika“, – tikina Maskvoje gyvenanti lietuvė, kurios vardas neatskleidžiamas, skelbiama valstybinio transliuotojo publikacijoje „Žmonės leidžia paskutines santaupas bilietams į niekur“: lietuvė iš Maskvos papasakojo, kas vyksta Rusijoj...“.

Informuojama, kad „žmonės perka bilietus į niekur“.

„Sprendžiant iš komentarų socialiniuose tinkluose, net Z aktyvistai yra prislėgti. Daug lengviau palaikyti tai, kas vyksta, nuo sofos. Dabar įsibėgėja visuotinė panika. (...) Galbūt į namus atkeliavusi grėsmė turės tam tikrą poveikį visuomenės sąmonei“, - atskleidė lietuvė.

Ekspertai.eu atkreipia dėmesį, kad, deja, lygiai panašią išvadą galima pasakyti ir apie Lietuvoje esančius tautinius karo aktyvistus – daug lengviau palaikyti tai, kas vyksta Ukrainoje, nuo sofos.

Tautiniai karo aktyvistai tikrai uoliai ir be pertraukų labai „drąsiai darbuojasi“ kažką komentuodami nuo sofos, tačiau, kažkodėl, vietoj tos „drąsos“ demonstravimo nuo sofos, nesiryžta nuvykti ir prisijungti prie Ukrainos karinių pajėgų mūšio lauke.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
3. Patikimas naujienų šaltinis
(2022-09-25 11:31:07)
(188.69.55.133) Parašė:

Mano pažįstamo brolio kaimyno draugės sesuo, kuri turi baltą arklį, kurio ankstesnis šeimininkas gydėsi plaukų slinkimą pas 3 meršruto troleibuso vairuotojo dukros vyro brolio sugulovės dukros iš pirmos santuokos žento anūką sakė, kad...2. Kristina
(2022-09-25 10:28:30)
(5.189.223.204) Parašė:

"tikina Maskvoje gyvenanti lietuvė, kurios vardas neatskleidžiamas" tikrai labai patikimai skamba. Mano brolis gyvena Maskvoj ir visai kitokius dalykus girdėjau. Bruzdesys yra beabejo, be ne toks burbulas kurį bando išpūst "demokratinis" pasaulis.1. Gojus
(2022-09-25 09:41:28)
(84.239.49.191) Parašė:

Svarbu pas mus ramu. Štai užsienio reikalų Anūkas nepriims mokėjimo už Karaliaučiaus tranzitą ir būsim visiškai ramūs nutraukę bet kokius ryšius su Rusija. Visiškai ramūs, nors ten ir mobilizacija.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras