2024 m. gegužės 22 d.

 

Spektaklis tęsiasi

Paskelbta: 2010-07-16 13:08 Autorius: ekspertai.eu
LR Generalinė prokuratūra pranešė, kad "kreipėsi į Valstybinės teismo medicinos tarnybos specialistus, prašydama patikslinti Drąsiaus Kedžio mirties priežasties išvadas. Susipažinus su liepos 14 d. gautomis išvadomis, prokurorams kilo papildomų klausimų, susijusių su pomirtinių sužalojimų atsiradimu. Generalinė prokuratūra pabrėžia, kad prokurorams nekyla abejonių dėl Lietuvos teismo medicinos specialistų pateiktų išvadų patikimumo ir pagrįstumo. Papildomos informacijos prašoma tik siekiant išaiškinti pomirtinių sužalojimų pobūdį, nustatyti, kaip jie galėjo atsirasti, ir apie tai informuoti visuomenę".
Tačiau kodėl tokie klausimai Generalinei prokuratūrai kilo tik dabar, o ne legendinės spaudos konferencijos metu, kur buvo paskelbta kad Drąsius Kedys mirė uždusęs žolės lapu, paaiškinimo kol kas nėra.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras