2024 m. balandžio 23 d.

 

Suformuota Pirmininkavimo ES Tarybai savanorių komanda

Paskelbta: 2013-05-22 16:02 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „espirmininkavimas.urm.lt“
Nuotr. iš „espirmininkavimas.urm.lt“

Užsienio reikalų ministerija baigė formuoti Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai savanorių komandą. Atrankoje dalyvavo apie 500 kandidatų, iš kurių buvo atrinkta 80.

Pageidavimą padėti pirmininkavimo renginių metu pareiškė norą tiek studentai, moksleiviai, tiek vyresni, jau dirbantys, asmenys.

Lietuvos aukštosios mokyklos taip pat buvo raginamos skatinti studentus dalyvauti savanorystės programoje. Į kvietimą atsiliepė Vilniaus universitetas, su kuriuo bendradarbiavimo sutartis dėl studentų savanoriškos veiklos Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiu buvo pasirašyta kovo 27 dieną, ir Vytauto Didžiojo universitetas, su kuriuo sutartis pasirašyta balandžio 30 dieną. Universitetai įsipareigojo rekomenduoti savo studentams dalyvauti savanorystės programoje.

Savanoriai talkins organizuojant pirmininkavimo renginius, pasitinkant atvykstančius svečius oro uoste, jie padės užtikrinti sklandžią renginių eigą konferencijų centruose.

Pagrindiniais savanorių atrankos kriterijais buvo užsienio kalbų mokėjimas, savanorystės patirtis, domėjimasis ES aktualijomis.

Pirmieji 20 savanorių jau talkino per Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai logotipo pristatymo šventę gegužės pradžioje.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras