2024 m. liepos 14 d.

 

Svaičiojimai nepasitvirtino

Paskelbta: 2010-02-27 16:03 Autorius: ekspertai.eu

Liberalcentristų pirmininkas Gintaras Babravičius teigė, kad susijungus dviems dariniams - liberalcentristams ir Tautos prisikėlimo partijai (TPP) - turėtų baigtis abejonės, ar šios partijos ir jų frakcijos išliks. Anot G.Babravičiaus "pamatę "naujo darinio" darbus ir naudą veikti kartu, prie jų galėtų prisijungti ir liberalsąjūdiečiai". Taip pat politikas svarstė, kad iš pradžių tokiam junginiui turėtų vadovauti libcentristas.

Šeštadienį Liberalų sąjūdžio taryba nusprendė, kad Liberalų sąjūdis nesidės prie kitų valdančiajai koalicijai priklausančių liberalcentristų bei TPP kuriamo bloko. "Sveikindamas dviejų Permainų koalicijos partnerių - Liberalų ir centro sąjungos bei Tautos prisikėlimo partijos - apsisprendimą bendradarbiauti, Liberalų sąjūdis pareiškia, kad į naujai formuojamą darinį nesijungs ir toliau veiks kaip savarankiška politinė jėga, nuosekliai atstovaujanti liberaliai ideologijai Lietuvos politinėje sistemoje", - sakoma šeštadienį Raseinių rajone priimtame partijos tarybos pareiškime. Taigi Vilniaus vicemero svaičiojimai, kuris dulkių siurblius perka lizingu, tačiau savo partijai lengva ranka atseikėja 12 tūkst. litų nepasiteisino: su abonentiniu dariniu liberalsąjūdiečiai jungtis nepanoro. Primename, kad G. Babravičius nuosekliai pasižymi atvirais nusišnekėjimais ir visuomenėje yra vadinamas "nebesimaskuojančiu aferistu".  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras