2015 metų šalies biudžetas jau beveik sudėliotas. Premjeras Algirdas Butkevičius informavo, kad kitais metais darbo užmokesčio fondas augs daugiau negu 6 procentais.
„Augimas yra numatytas statutiniams darbuotojams pirmiausia, nes policijos sistemoje tikrai pertvarka yra reikalinga, bet jie daugiau patys, turėdami didesni finansavimą viduj, nusimato kam bus atlyginimai didinami“, - paskelbė premjeras.
Vyriausybės vadovas taip pat nudžiugino ir švietimo sistemos darbuotojus.
„Švietimo sistemoj paliekama 50 milijonų litų papildomai, dėl to, kad mokinių skaičius mažėja, bet mes jiems asignavimų irgi nemažinam, patys turėtų irgi didint atlyginimus“, - išaiškino A. Butkevičius.

Jei rimtai, ar kas nors suprantat, ką jis čia kalba?
Naujausi
Naujausi komentarai
D
IP 84.15.187.74 | 20:40:39
Draugai protina vaikiną: "Ar tu durnas tokią vesti ? Juk ją visas kaimas apturėjęs !". Įsikiša sesuo: "O juk tas mūsų kaimas ne toks jau ir didelis ...". ...
Matteso
IP 172.99.189.125 | 10:29:33
Rekomenduočiau „trustwavehackerstech visiems, kuriems reikia šios paslaugos. Nusprendžiau investuoti į kriptovaliutas ir praėjusių metų pabaigoje praradau savo kriptovaliutą investuotojui. Vaikinas, kuris turėjo tvarkyti mano sąskaitą, visą laiką buvo sukčius. Investavau 56 000 USD ir iš pradžių man...
















