2024 m. kovo 3 d.

 

Tapo visiškai nebeaišku, kokia Vaiko teisių apsaugos funkcija? (du video)

Paskelbta: 2011-12-28 14:04 Autorius: ekspertai.eu
Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Birutės Daugėlienės žurnalistai paklausė, o kur mergaitė gyvens?"Čia jau klauskit ne manęs, o tų institucijų, kurios šitą klausimą sprendžia", - netikėtai atsakė B. Daugėlienė.Todėl tampa visiškai neaišku - kokia iš viso Vaiko teisių tarnybos funkcija? Ar užtikrinti, kad vaikas gyventų normaliomis, europietiškus standartus atitinkančiomis sąlygomis? Ar atiminėti vaikus pagal teismo sprendimus iš vienų ir perdavinėti kitiems? Ar Vaiko teisių apsaugos tarnybos funkcija yra tik vykdyti teismų sprendimus ir daugiau nieko? Ir kokias institucijas turėjo omenyje B. Daugėlienė, kurios turi rūpintis mergaitės gyvenimo sąlygomis po perdavimo motinai? Gal būt VSD? Kitas klausimas - ar jau sureagavo ir kaip sureagavo Vaiko teisių apsaugos specialistai į Drąsiaus Kedžio tėvo perpasakotus mergaitės žodžius apie tai, kodėl ji nenori gyventi pas mamą? Ar ši viešojoje erdvėje paskelbta video informacija jau patikrinta ir imtasi priemonių? Su šiais klausimais EKSPERTAI.EU kreipiasi į B. Daugėlienę ir į pagrindinę Lietuvos vaikų teisių specialistę Editą Žiobienę.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras