2024 m. liepos 14 d.

 

Techniniai sutrikimai

Paskelbta: 2010-03-04 05:19 Autorius: ekspertai.eu

Sutriko per 185 tūkstančius litų kainavusios pirmosios VEKS internetinės svetainės darbas. Įvedus adresą anglišku pavadinimu www.culturelive.lt galima pamatyti tik tokį vaizdą:

Pirmasis VEKS portalas 2007 m. vasario 19 d. Giedrė Kabašinskienė, veikdama kaip VšĮ VEKS atstovė sudarė su UAB “Proto zona” sutartį, pagal kurią už sutartyje nurodytą kainą, t.y. 185.749,70 Lt buvo užsakytos internetinės svetainės diegimo ir jos palaikymo paslaugos. Dėl šio bei kito VEKS portalo dar 2008 birželio 11 d. "ekspertai.eu" kreipėsi su prašymu į Prokuratūrą kaip įmanoma greičiau atlikti išsamų ikiteisminį tyrimą dėl neteisėtai pasisavinantų valstybės lėšų, skirtų programos VEKS įgyvendinimui. Taip pat jau tada buvo atkreiptas teisėsaugos dėmesys, kad interneto portalų kūrimo neskaidrus finansavimas yra tik viena visos šimtus milijonų litų Lietuvos mokesčių mokėtojams kainuojančios programos dalelė. Piliečiai taip pat informavo, kad kituose programos VEKS projektuose dar daugiau problemų ir neskaidrumo. Dvidešimt pirmą mėnesį vykstantis intensyvus ikiteisminis tyrimas kol kas jokių rezultatų nedavė. VEKS valdybos pirmininkas Gintautas Babravičius šiandien informavo, kad dabartiniai VEKS portalo sutrikimai yra todėl, kad viskas "perkeliama į kitą (savivaldybės) serverį". Vilniaus vicemeras patikino, kad VEKS portalas "veiks ir dar daug dešimtmečių ir šimtmečių" ir tokiu būdu "garsins Vilniaus miestelį".  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras