2024 m. liepos 25 d.

 

Teisingumo ministerija atskleidė, kad A. Paleckio skleidžiama propaganda ir karo kurstymas yra tik menamas

25
Paskelbta: 2022-12-01 09:49 Autorius: ekspertai.eu

Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska ir jos gyvenimo šūkis.


Viešojoje erdvėje pasklidus informacijai, kad už Šnipų tinklo įkūrimą nuteistas ir šiuo metu bausmę atliekantis kalėjime Algirdas Paleckis skambinėja į laisvę, kurstydamas karą ir skleisdamas Kremliaus propagadą, ekspertai.eu kreipėsi į Teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską.

„Lietuvos nepriklausoma žiniasklaida skelbia, kad reaguodama į nuteistojo Šnipų tinklo įkūrėjo Algirdo Paleckio veiklą, Vyriausybė pritarė Bausmių vykdymo kodekso pakeitimo projektui.

Mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas valstybinis transliuotojas informuoja, kad Teisingumo ministerijos „sprendimas inicijuoti pakeitimus kilo reaguojant į tai, kad už šnipinėjimą nuteistas Algirdas Paleckis, net ir būdamas už grotų, skambučiais toliau skleidė Kremliaus propagandą“. Apie tai pranešama publikacijoje „Reaguodama į nuteistojo Paleckio veiklą, Vyriausybė pritarė Bausmių vykdymo kodekso pakeitimo projektui“.

Prašome jūsų nurodyti sekundžių tikslumu visas vietas vietas ir išskirti konkrečias citatas, kuriose A. Paleckis skleidė karo propagandą, Kremliaus propagandą ar bet kuriuos kitus draudžiamus dalykus Lietuvojeekspertai.eu

„Siekdamos efektyviau užtikrinti nusikaltimų prevenciją, užkardyti psichiką veikiančių medžiagų perdavimo, telefoninių sukčiavimo atvejų, taip pat stiprindamos kovą su radikalizacija ir ekstremizmu, karo propaganda, daugelis Europos valstybių, pavyzdžiui, Skandinavijos šalys, Estija, Prancūzija ir kitos, yra įtvirtinusios įkalintųjų bendravimo su kitais asmenimis draudimo ar ribojimo galimybes ir atvejus, šiuo keliu žengia ir Lietuva“, - naujienų agentūra ELTA cituoja Teisingumo ministerijos perduota komentarą.

Ekspertai.eu žiniomis, minėtas A. Paleckis iš kalėjimo dešimt kartų yra skambinęs į „PressJazz TV“, visi pasisakymai paviešinti vaizdo įrašų platformose bei interneto portaluose.

Visi minimi A. Paleckio pasisakymai jūsų patogumui chronologine tvarka (nuo naujausio iki seniausio) sudėti į vieną vietą publikacijoje „Šnipų tinklo Lietuvoje įkūrėjas toliau šokdina valstybę – verčia keisti Bausmių vykdymo kodeksą“.

Nėra abejonių, Lietuvos žmonės privalo žinoti, kiek ir kokius konkrečiai priešo naratyvus skleidė A. Paleckis naudodamasis savo teise telefonu skambinti iš kalėjimo, dėl ko Teisingumo ministerija dabar turi tiek daug vargo. Nes pasakyti kad kažkas kursto karą, tačiau nenurodyti, kaip konkrečiai kas kursto karą ar skelbia kitas draudžiamas mintis, tai nieko nepasakyti.

Tad prašome jūsų išsamiai atsakyti į žemiau pateiktus prašymą ir klausimus.

Prašome jūsų nurodyti sekundžių tikslumu visas vietas vietas ir išskirti konkrečias citatas, kuriose A. Paleckis skleidė karo propagandą, Kremliaus propagandą ar bet kuriuos kitus draudžiamus dalykus Lietuvoje“, - rašoma ekspertai.eu laiške E. Dobrowolskai.

Teisingumo ministrė atsakymą parašyti nurodė Strateginio planavimo ir stebėsenos grupės vadovui, atliekančiam Teisingumo ministerijos kanclerio funkcijas, Artūrui Dembskiui.

Pasak vyriškio, „Teisingumo ministerija įvardintų aplinkybių nevertina ir negali pateikti atsakymo į menamus klausimus“.

Tikimės, kad pateikta informacija Jums bus naudinga“, - parašė A. Demskis.

Daugiau apie tai lapkričio 30 d. „PressJazz TV“ laida „2K+“:P. S.

Su A. Paleckio skambučiais, į kuriuos ypač skausmingai sureagavo Landsbergių bendruomenė, galima susipažinti čia:„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
25. Petras
(2022-12-02 17:47:10)
(88.223.53.29) Parašė:

miništrei reikia daugiau persti nes kovidas čia pat . Tikėti mokslu reikia. o vietoj rusų laivo gal ir ji galėtų užlipti kur laivas užklydo.24. Petras
(2022-12-02 17:42:20)
(88.223.53.29) Parašė:

Gal gal ministrė ir vaikšto kaip tas rusų laivas an to paties objekto . Iš šypsenos matosi kad jai tai labai patinka. bevsik orgazmas!23. Ne vykęs cirko režisierius..
(2022-12-02 08:57:47)
(78.58.225.231) Parašė:

Kaiman jį žabų kapoti.Jo senelis verčiant iš posto Smetoną taip pat sedejo,bet Atejus išvaduotojams uźeme aukštas pareigas.Gal jis einą senelio pėdomis.?22. Trigrašis
(2022-12-02 07:39:57)
(178.16.34.170) Parašė:

Jau pats teismo nuosprendis,bent man,kelia juoką.Savais žodžiais;"Tyrimo NENUSTATYTAS asmuo liepė rinkti duomenis,(t.y.pagal mūsų teisėsaugą,- šnipinėti)ir Paleckis,irgi NENUSTATYTAM asmeniui perdavinėjo surinktą informaciją".Ir pagal tokį verdiktą,- į kalėjimą.21. Klausimas
(2022-12-01 22:10:04)
(46.138.229.66) Parašė:

Kada ministre pradės mokytis ir baigs magistrą?20. Vadakste
(2022-12-01 21:31:55)
(78.62.55.176) Parašė:

Ar neatkreips Rusija i zodel na-ui , tai galime ir mes susilaukti nelaukiamu "sveciu." Ar mums to reikia?.Petia taip pat kazkada pasake , kad poscai nemitaja Rossija , tai va ir susilauke , tai kas dabar nemitaja?.19. Gluodenas > 18
(2022-12-01 20:45:21)
(178.250.38.118) Parašė:

Pradžioje "gerąja energija" žmonės įkrovė stiklainius su vandeniu, pastatytus prie televizorių. Taip Alanas Čiudakas išgydė daugybę žmonių nuo sveiko mąstymo. Dabar toks pat vanduo liejasi iš TV ištisai - nereikia laukti specialių laidų.18. kas iš tiesų vyksta?
(2022-12-01 19:11:18)
(91.210.68.64) Parašė:

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami "oficialieji istorikai", kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų, pasaulinio elito užsakymu "melasklaida", tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mastyti. Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje: user1252122.sites.myregisteredsite.comParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi