2024 m. kovo 1 d. 

Teisingumo ministro fekalijos

Paskelbta: 2012-05-04 12:36 Autorius: ekspertai.eu
Prieš kelias savaites Teisingumo ministrui Remigijui Šimašiui pareiškus, kad jis kaip ir didžioji visuomenės dalis nesuvokia "kad ponia Stankūnaitė nėra kaltinama pedofilija, tuo tarpu jos kaip ir pažįstamas, velionis Andrius Ūsas yra kaltinamas", EKSPERTAI.EU kreipėsi į šį ministrą."Patebėjote, kad teisėsauga į dalį visuomenę dominančių klausimų apie įvykius Garliavoje visai neatsako, į dalį klausimų pateikia tik profesionalams suprantamus atsakymus. Po jūsų tokio pareiškimo apie tai, kad jums sunku suprasti prokuratūros veiksmus Kauno pedofilijos istorijoje, kyla klausimai, o ko gi griebsitės? Važiuosite budėti į Klonio gatvę kaip ir visi kiti, kurie nesuvokia lygiai to paties ko nesuvokia ir ministras, ar imsitės kokių nors skubių teisinių priemonių? Juk Teisingumo ministras turi kur kas daugiau galių, negu budintys eiliniai piliečiai Garliavoje? Kokie jūsų tolimesni veiksmai šiuo svarbiu klausimu?", - šių ir panašių klausimų buvo klausiama R. Šimašiaus (apie tai plačiau skaitykite publikacijoje "Teisingumo ministras atsipeikėjo?"). Atrodė, kad ministras po eilės metų pagaliau atsipeikėjo ir suprato tai, kas daugeliui jau seniai buvo aišku. Atrodė kad ministras ieškos ir imsis aktyvių teisinių veiksmų, kad neteisėtas ir niekaip be prievartos neįvykdomas, todėl neraštingas, Kėdainių teismo sprendimas, dėl nukentėjusiosios pedofilijos byloje mažametės mergaitės, bus vienaip ar kitaip peržiūrėtas. Atrodė, tarsi ministras suprato, kad jei būtų pareikšti įtarimai (ne kaltinimai) L. Stankūnaitei, baigtųsi teisinis nihilizmas, viskas stotų į savo vėžes. Nereikėtų L. Stankūnaitės saugoti už milijonus, valstybei negrėstų baudos už vaiko negrąžinimą ir t.t. ir pan. Juk tam tereikia tik vieno visiškai logiško žingsnio, kurio, visus tuos metus, nenori daryti absoliučiai susikompromitavusi, Prezidentės remiama, valstybinio kriminalinio pasaulio patarnautoja prokuratūra. Tačiau ministras, deja, vėl ėmė deklamuoti savo seną daugelį kartų kartotą dainelę. "Ne kartą esu pabrėžęs viešumoje, jog nei aš, nei kitas pareigūnas negali nurodyti kokius sprendimus turi priimti teismas. Teismai mūsų šalyje yra nepriklausomi, o jų sprendimus privalu vykdyti. Teisingumo ministerija nekontroliuoja Lietuvos generalinės prokuratūros veiksmų, nes ji nėra pavaldi ministerijai. Todėl klausimai, kuriuos užduodate, turėtų būti adresuoti tiesiogiai toms institucijoms, kurios yra atsakingos už konkrečių veiksmų atlikimą ar neatlikimą", - vienu ypu į visus klausimus atsakė R. Šimašius. EKSPERTAI.EU komentaras Čia tinka jau banalia tapusi patarlė, kad "vanagas vanagui akies nekerta”. Teks toliau stebėti, kaip mūsų teisėsaugos ir teisėtvarkos sindikatas, bendromis pastangomis mėgins išeiti su pilnomis, privarytomis kelnėmis per paradinį išėjimą. Erzina tai, kad tomis dvokiančiomis, drimbančiomis iš jų kelnių fekalijomis jie terlioja kitus, niekuo dėtus piliečius. Taip sudarydami vaizdą, kad gyventi išmatose yra normalu ir tai atitinka teisinės valstybės standartus.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras