2024 m. balandžio 15 d.

 

Teismo prašoma leisti nužudyti naujienų agentūros BNS vadovą Ramūną Šaučikovą ir jo šeimyną

78
Paskelbta: 2018-12-27 22:03 Autorius: ekspertai.eu
S. Tomas. Nuotr. facebook.com
S. Tomas. Nuotr. facebook.com

Gruodžio 27 d. advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas kreipėsi su ieškiniu į Vilniaus miesto apylinkės teismą prašydamas leisti jam nužudyti UAB 15min.lt ir BNS generalinį direktorių Ramūną Šaučikovą, jo žmoną Tomą Šaučikovę ir jų vaikus.

Išplatintame pranešime visuomenei teigiama, kad „Čingischano priimtas Didžiosios valdžios įstatymas nustato: „Melagis baudžiamas mirtimi. Bailys baudžiamas mirtimi“.

Mirties verto melagio Ramūno Šaučikovo vadovaujamos žiniasklaidos priemonės UAB „15min“ ir BNS jau apie 3 metus skleidžia melą apie advokatą prof. Stanislovą Tomą, kad jis nebuvo Andoros Kunigaikštystės ir Moldovos Padnestrės Respublikos advokatas, kad profesorius neapsigynė teisės daktaro disertacijos Paryžiaus Sorbonos universitete, kad profesorius kažkada prisistatinėjo kaip Lietuvos advokatas. Iš tiesų profesorius pradėjo prisistatinėti kaip Lietuvos advokatas tik 2018-11-15:Mirties vertas melagis Ramūnas Šaučikovas atsisako vykdyti Žurnalistų etikos inspektorės 2017-01-04 sprendimą, kad UAB „15min“ melas turi būti paneigtas.

Ramūnas Šaučikovas yra vertas mirties ir dėl to, kad jis bailys. Bailys yra žmogus, kuris bijo atviros diskusijos ir sugeba šmeižti tik tada, kai šmeižiamam žmogui nesuteikiama galimybė atsakyti. UAB „15min“ ir BNS nesuteikia profesoriui galimybės gintis ir kontrargumentuoti, kadangi mirties vertas melagis ir bailys Ramūnas Šaučikovas bijo argumentų kalbos.

Didžiosios valdžios įstatymas nustato, kad tuo atveju, jeigu melo ir baimės nusikaltimas vykdomas ilgą laiką, neužtenka nužudyti vien melagį ir bailį, bet būtina nužudyti visą jo šeimą – žmoną ir vaikus.

Kaip išmintingai yra išaiškinęs kazachų teisėjas ir profesoriaus protėvis Dairchodža Šviesusis Kelias dar 15-ame amžiuje: „Kiekvieno vyro, sugebančio laikyti kardą rankose, pareiga yra žudyti melagius, jų žmonas ir vaikus.“

Profesorius yra Rusijos užsienio advokatas, praktikuojantis Centrinėje Amerikoje, bet, gavęs Vilniaus miesto apylinkės teismo leidimą, organizuos melagio ir bailio Ramūno Šaučikovo, jo žmonos Tomos Šaučikovės ir vaikų nužudymą iš užsienio“, - sakoma advokatų kontoros „EagLex“ pranešime.

Ekspertai.eu susisiekė su advokatu. Pasak S. Tomo, jis tikisi, kad teismas priims teigiamą sprendimą, atsižvelgdamas į jo prašyme išdėstytus  argumentus.

„Tačiau jei teismas nuspręs nepatenkinti mano prašymo, ką padarysi, žudyti negalėsiu. Visais atvejais reikia gerbti ir vykdyti teismų sprendimus. Ieškosiu kitokių civilizuotų ir teisinių sprendimo būdų, kad šmeižtas būtų paneigtas“, - tikino garsiausias Lietuvos teisininkas.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
78. T0mas J.
(2019-01-04 15:00:33)
(85.206.112.194) Parašė:

Kai kam šventės - vien proga prisilakti. Stipriai prisilakti. Gėda!77. Senis Šaltis
(2018-12-31 14:13:39)
(88.222.97.16) Parašė:

75. Anzonis > Seniui Šalčiui (8) žmogau rašantis per idijos proxy, tave jau gamta išrūšiavo ir matom kad pasigirti kažkokiu neišsigimimu tamsta nesugebėtum. Visos kiti tavo komentarai yra visiškas bardakas. Susitvarkyk savo galvoje pirmiausiai.76. Dzukas > 74. Anzonis
(2018-12-30 21:34:25)
(93.100.87.209) Parašė:

Tamsta turi teise savo nuomonei. Straipsnio tema, manes visiskai nedomina, asmeniskai mano supratimu ji bereiksme. Tikrai nebandziau atkreipti demesi i pono Stanislovo asmenybe, siuo klausimu jis pats uzsiima gan sekmingai. Savaime aisku, jeigu nesupratote, nera jokio kvalifikacijos vertinimo, nes advokato kvalifikacija vertina kvalifikacine komisija, kuri ir duoda leidima veiklai, ir advokato paslaugu uzsakovai. Gandu skleidimu tikrai neuzsimu, kaip ir neatlieku svetimo darbo. Isdesciau tik zinomus ir patvirtintus faktus siuo laiku. Jusu noras gauti nuorodas, asmeniskai man, keistas. Nereikia buti proto ,okstu kad suprasti, pvz. - nera, ir negali buti, nuorodos kur parasyta -"Stanislovas Tomas nera Rusijos advokatas. ::DDDD Tai pono advokato prerogatyva pateikti nuoroda, kur matosi uzrasas Rusijos advokatu registre - Stanislovas Tomas, advokatas, registracijos numeris ir data. Antras atvejis - jus galite uzeiti i Rusijos advokatu registra ir pabandyti ji ten surasti. Man nepavyko, jums gal pasiseks labiau...:DDDD Apie advokatu veikla ir nustatytas taisykles galite paziureti kiekvienos, jus dominancios salies, justicijos tinklapyje. Pono Stanislovo beda, kad jis bando manipuliuoti, todel nekalba apie esme, o teikia visiskai bereikalinga info. Taip, jam nieks nedraudzia vadintis Lietuvos ar kitos salies advokatu, bet galimybe veiklai suteikia ne noras, o kvalifikacines komisijos sprendimas. Taip, jis neprivalo stoti i advokatu sajunga, bet jeigu nori dirbti, privalo islaikyti egzamina ir gauti kvalifikacines komisijos leidima. Ta komisija sudaro tie patys Advokatu asociacijos nariai, ir jie priima sprendima apie advokato kvalifikacija. Taip yra visose Europos salyse. Ponas Stanislovas ne krovejas ir turetu zinoti visa procedura, tiesiog jam labai patinka pateikti save auka. Tarp kitko - krovejas ir, jeigu pagal taisykles, negali laisvai vesti savo darbus, negaves instruktazo ir leidimo darbams. Siaip, visi cia supranta apie ka kalbu, tame tarpe ir tamsta, bet eigu yra noras apginti pono Stanislovo teises, tai kvaila - kad konsultuoti kitus, pradziai, advokatai tegu apgina save.75. Anzonis > Seniui Šalčiui (8)
(2018-12-30 20:53:35)
(144.217.7.33) Parašė:

Darijus (7): „Gamtos dėsnis: jei gentis nesudoroja savo išsigimėlių, ji pati išsigimsta ir po perturbacijų išnyksta. Tad lietuviukų ateitis puiki, kitos gentys turės gyvybinę erdvę.“ -------------------------------------------------------------- Seni, Darijus teisus 100% ! Tad be reikalo jį įžeidinėji, kas rodo, kad neturi kontrargumentų.74. Anzonis > Dzūkui (16)
(2018-12-30 20:51:04)
(144.217.7.33) Parašė:

Esi pakankamai išprusęs žmogus, kad suprastum, jog bandymas nukreipti diskusiją nuo straipsnio temos, nuo straipsnio esmės į autoriaus asmenybės, kvalifikacijos aptarimą, gandų apie autorių „smaguriavimą“, nepateikiant konkrečių nuorodų į teiginių (gandų?) šaltinius, tai – manipuliavimo požymis, menkinantis paties komentuotojo įvaizdį. `` `` `` `` `` `` `` Akivaizdu, kad šis Stanislovo Tomo ieškinys – tai supuvusios Teisinės sistemos ir absoliučiai sukekšėjusios, suįžulėjusios, amoralios LR viešosios žiniasklaidos trolinimas. Kai oficialioji „žiniasklaida“ pameta bet kokius padorumo ir objektyvumo „krantus“, ji nusipelno netradicinio atsako... `` `` `` `` `` `` `` Bravo, Stanislovai Tomai!73. Anzonis > Seniui Šalčiui (70), ne į temą [1]
(2018-12-30 18:07:09)
(162.247.74.200) Parašė:

Sveiks, Seni, tarpušventyje! `` `` `` `` `` `` Tvarkydamas savo kompą radau dėl kažkokių tai aplinkybių nepublikuotą atsakymą tau, apie LR rinkimų įstatymo nekonstitucingumą, nuo pat jo priėmimo. O tai reiškia nei daug, nei mažai, o tik VISŲ LIETUVOS VALSTYBINIŲ INSTITUCIJŲ, išrinktų pagal šį įstatymą, NETEISĖTUMĄ ir VISŲ ĮSTATYMINIŲ ir POĮSTATYMINIŲ AKTŲ, priimtų šiomis institucijomis, NETEISĖTUMĄ! Tad susiklosčius naujai politinei-socialinei situacijai, mūsų pastarosios „nepriklausomybės“ visi „pasiekimai“ gali būti lengvai TEISIŠKAI ANULIUOTI. Tai palies tiek visus „prichvatizavimus“, tiek visus pakenkusius Visuomenei sprendimus... ------------------------------------------------------------------- ekspertai.eu/kovojant-uz-lietuva-ir-saugantis-nuo-rusijos-pasitelktas-ir-tujinimo-ginklas/ ■14. Senis Šaltis (2018-08-07 13:50:59) – ▼ „13. apie rinkimus. Kurioje vietoje sakoma "vienas zmogus ir vienas balsas....."? Gal gali nurodyti tą vietą konstitucijoje?“ `` `` `` `` `` ■15. Anzonis > SŠalčiui (2018-08-07 14:37:02) – ▼ „Tamsta! „Tu kenkėjas, ar kvailys?“ (© J.V.S.)“ `` `` `` `` `` ■17. Senis Šaltis (2018-08-07 14:40:07) – ▼ „15. Anzonis > SŠalčiui (14). Nei kenkėjas, nei kvailys. Tu ką tiksliai norėjai sužinoti, klausimą įkėlęs tarp kabučių? Jei toks protingas, ir užduodi tokius protingus klausimus, prašau tada pats nurodyk konstitucijos vietą, kur tie žodžiai parašyti.“72. Anzonis > Seniui Šalčiui (70), „sukramtau“ [2]
(2018-12-30 16:52:54)
(185.107.47.171) Parašė:

„Tu ką tiksliai norėjai sužinoti, klausimą įkėlęs tarp kabučių?“ – Tarp kabučių, nes tai – plačiai žinomos istorinės asmenybės citata, originale „Ты вредитель, или дурак?“. --------------------------------------------------------------------- Kenkėjui aiškinti ką nors – beprasmiška, nes jo tikslu NĖRA tiesos išsiaiškinimas. ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Tad neįsižeisk, tamsta, kad aiškinu, kaip kvailiui: principas "VIENAS ZMOGUS IR VIENAS BALSAS" yra sąvokoje *LYGUS*: ----------------------------------------------------------------- █ 29 straipsnis: „Įstatymui, teismui ir kitoms valstybės institucijoms ar pareigūnams VISI ASMENYS *LYGŪS*. ...“ `` `` `` `` `` █ 55 straipsnis: „Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis VISUOTINE, *LYGIA*, TIESIOGINE RINKIMŲ TEISE ir slaptu balsavimu. ...“ `` `` `` `` `` █ 78 straipsnis: „...Respublikos Prezidentą renka Lietuvos Respublikos piliečiai penkeriems metams, remdamiesi VISUOTINE, *LYGIA* ir TIESIOGINE RINKIMŲ TEISE, slaptu balsavimu. ...“ `` `` `` `` `` █ 119 straipsnis: „...Savivaldybių tarybų nariais Lietuvos Respublikos piliečius ir kitus nuolatinius administracinio vieneto gyventojus pagal įstatymą ketveriems metams renka Lietuvos Respublikos piliečiai ir kiti nuolatiniai administracinio vieneto gyventojai, remdamiesi VISUOTINE, *LYGIA* ir TIESIOGINE RINKIMŲ TEISE, slaptu balsavimu. ...“71. velesas 70.
(2018-12-29 19:01:19)
(86.38.181.136) Parašė:

Ne, tikrai tau blogai. Nesupranti, jog kiti gali kitaip matyti. Ai, ką aš čia... Trumpai: visiškai, garantuotai žinoma ir suprantama, jog tu niekur iš čia nedingsi. Kėpsosi susisukęs, snarglius rydamas. Tik tiek, kad į viešumą nelysi. Ir taip šįvakar, per naktį, ryt nuo ryto, rytoj per dieną, ryt per naktį ir analogiškai kaip iki šiol. Tai dar vienas ryškus simptomas. Bandyk suvokti, aš faktais grindžiu nuomonę apie proto invalidą.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras