2023 m. gruodžio 6 d.

 

Teroristinė ataka prieš „Charlie Hebdo“, tai JAV noras įtvirtinti Paryžiaus kaip Vašingtono vasalo statusą

28
Paskelbta: 2015-01-11 14:08 Autorius: ekspertai.eu

Polas Kreigas Robertsas, buvęs Reigano administracijos finansų ministro patarėjas teigia, kad Paryžiaus teroristinė ataka prieš satyrinį „Charlie Hebdo“ žurnalą yra ne kas kita, kaip priedangos operacija (False flag), „kurią siekiama įtvirtinti Paryžiaus kaip Vašingtono vasalo statusą“.

„Įtariamieji gali būti  iš tikrųjų kalti ir gali būti tik atpirkimo ožiais. Prisiminkite visus JAV specialiųjų tarnybų „sukurtus“ teroristus, kurie tarnavo tam, kad amerikiečiai patikėtų terorizmo grėsme“.

Robertsas taip pat pridūrė, kad Prancūzijos ekonomika kenčia dėl JAV inicijuotų sankcijų Rusijai. „Prancūzijos laivų statyklos negali įvykdyti Rusijos užsakymo, o  taip yra iš esmės dėl to, kad Paryžius yra JAV vasalas. Taip pat ir kitos Prancūzijos ekonomikos sritys yra neigiamai paveiktos sankcijų, kurių JAV privertė NATO partnerius imtis prieš Rusiją“.

Buvęs „Wall Street Journal“ vienas iš redaktorių ir apžvalgininkų taip pat pažymėjo, kad šią savaitę Prancūzijos prezidentas Frasua Ollandas savo kalboje teigė, kad sankcijos Rusijai turi būti atšauktos. „Vašingtonas pamanė, kad Prancūzija leido sau per daug laisvės užsienio politikoje“.

Robertsas mano, kad gal būt Amerikos slaptosios tarnybos ėmėsi jau išbandytos veiksmų taktikos, kurią jos naudojo po Antrojo pasaulinio karo, kai JAV agentai įvykdydavo atakas Europos valstybėse, o vėliau apkaltindavo šių šalių komunistines grupes.

Robertsas taip pat teigia, kad JAV slaptosios tarnybos suplanavo „false flag“π atakas Europoje, kad padidintų europiečių neapykantą musulmonams ir dar labiau „pakištų“ Europos šalis po Vašingtono sparneliu.

Jis pastebėjo, kad „Charlie Hebdo“ ataka buvo „savų darbas“ (inside job) ir asmenys, kuriuos JAV slaptosios tarnybos identifikuos kaip vakarų karo prieš musulmonus priešininkus, ir toliau bus naudojami teroristinėms atakoms, kad Vašingtonas galėtų pilnai susigrąžinti Prancūzijos kontrolę“.

Roberstas mano, kad „Amerikos vyriausybė pasakoja savo piliečiams bet kokias, net ir fantastiškiausias istorijas, o po to sėdi ir juokiasi iš visuomenės patiklumo“.

Šaltinis: presstv.ir

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
28. taip
(2015-01-12 16:50:46)
(83.189.240.181) Parašė:

labai daug pernelyg kišamos režisūros - 1) paliktame dvejų pirmųjų teroristų automobilyje "pamirštas" asmens dokumentas (kokie įdomūs teroristai); 2) pabėgę teroristai priemiesčio spaustuvėje prisistato policininkas ir net pasisveikina paspausdami ranką (oho, kokie teroristai); 3) trečiasis teroristas kažkodėl pasirenka košerinę žydų maisto parduotuvę (prie ko čia žydai?); 4) ir šis trečiasis teroristas dar spėja kažkokiu būdu (jau nušautas?) įkelti youtube profesionaliai paruoštą itin gąsdinantį filmuką apie rengiamą savo išpuolį (koks aiškiaregis apie visus įvykius). Taigi, beveik nusileidimas Mėnulyje. Bjauru, kad nukenčia nuo režisuotų žudynių nekalti žmonės ir dar apmulkinami27. RH
(2015-01-12 14:14:41)
(78.56.85.9) Parašė:

O kaip sita ataka(tikru ekstremistu ar JAV spectarnybu)gali pakeisti Olando nuomone apie sankcijas Rusijai?26. mė0
(2015-01-12 12:11:08)
(87.247.108.210) Parašė:

scenarijus kartojasi- keičiasi aktoriai- spektaklis tęsiasi.25. senis
(2015-01-12 12:02:31)
(213.226.131.133) Parašė:

Pries puolant teroristams, nuimama apsauga karikaturistams, teroristai su dokumentais kisenese, naudoja kalasnikovus, nusautas teroristas trumpam atsigauna ir pranesa, kad nusove keturis ikaitus. Viskas suplanuota kruopsciai, kad kysotu Holando ausys. Kad jam tai pakabinti. Viskam isaiskejus, nauji rinkimai, laimi Vasingtono atstovas Sarkozi.24. Sporto fanas
(2015-01-12 11:00:53)
(188.69.197.67) Parašė:

Ataka prieš žodžio laisvę, prieš...O ką reiškia žodžio laisvė? Štai išėjau į savo balkoną ir kalbu ką noriu, užsilipau ant statinės ir kalbu, sugalvojau ir rašau komentrą šioje ir kitoje svetainėje. Ir kas iš to? Kas girdi mano, Tavo, Jo, Jos, Jų, Jūsų ir t.t. žodžius ar komentarus? Niekas jų negirdi ir niekas nuo to nesikeičia. Štai signataras , buvęs vicepremjeras pateikė savo nuomonę apie LR Prezidentę. Mes parašėme savo pritarimo ar nepritarimo komentarus. O ar kas iš valdžios struktūrų suregavo į tai? Net valdančiosios daugumos vadai (premjeras, darbiečių lyderis ir kiti) vieni kitus išvadino ir melagiais, ir išdavikais ir dar blogaiu (nenoriu išsiplėsti). Net po tokių "komplimentų" niekas nesikeičia ir nesikeis nei per rinkimus į savivaldybes, nei vėliau į Seimą. Vėl tų pačių partijų melagiai, išdavikai, bailiai, vagys, korumpuoti ir t.t. ir pan. (tai ne mano įvertinimas,taip partijų atstovai ne kartą viešai vienas kitą įvardino) ateis į naujai išrinktą valdžią ir vėl "sąžiningai, dorai, efektyviai, net tobulai" toliau valdys Lietuvą ir "duos daugiau laisvių, demokratijos ir gerbūvio tautai, toliau net virsdami iš nuovargio tarnaus tautai ir kiekvienam žmogui, atsigręžę, net išsišiepę spoksodami į jį". Ir taip tęsis rinkimai po rinkimų. Tauta ir piliečiai "vieningai ir pakiliai balsuodama" (nuo 25 iki 40 proc. pagal VRK duomenis) rinks tuos pačius elitinius ponus, vėliau net susiriesdami juos keiks ir "džiaugsis" gyvenimu laisvoje, demokratinėje šalyje, kurioje didžiausia vertybė yra žodžio laisvė, demokratinai rinkimai, pasirinkimo teisė ir...galimybė emigruoti, semtis kalbų studijų praktikos Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, UK ir t.t. tai yra "globalioje Lietuvoje". O lietvybė, Lietuva, Jos valstybė -geri namai kiekvienam jos piliečiui, sąžinė, dorovė? Kam jie reikalingi, jug yra "GLOBALI LIETUVA - GERI IR SOTŪS NAMAI KIEKVIENAM LIETUVIUI" tad mielas, tautieti, gyvenk joje jei tau nepatinka etninė Lietuva. Ko dar nori, ko nepatenkintas; juk turi pasirinkimo laisvę? O jei esi "visiškas degradas" ir neamsi ant rusų, tai "čemodan, vokzal" ir varyk pas maskolius ar batką Lukašenką. Na užteks, einu sniego valyti, nes dar kils noras vėl kalbėti apie "neegzistuojančias dimensijas" - visokias sąžines, doroves, ištikimybes , meiles savo Tėvynei ir t.t. Kolegams komentatoriams ir skaitytojams siūlau pamąstyti rimtai apie žodžio laisvę ir apskritai apie laisvę, demokratiją, lygias galimybes, tiesą, teisingumą, sąžinę, dorovę ir t.t.Kada jos tampa tikromis vertybėmis, o kada jos lieka tik tuščiais lozungais? Dar vertėtų susimąstyti, ar toks jau kvailys tas buvęs Reigano patarėjas finansams? Kodėl Robertsas pasakė tai ką pasakė, juk tuo savo pasakymu jis sukėlė sau didžiulį diskomfortą, jei ne mirtiną pavojų. Sėkmės mąstant.23. as
(2015-01-11 23:49:50)
(78.62.74.103) Parašė:

lengva pasakyti, išklok tiesa, pasakyk kaip yra savo žmonems ir t.t... O kas po to? aiskus Kenedzio likimas jo lauktu, toliau jav apskritai per daug galinga, kad prancuzija pasokinetu, juk jie prisidengdami demokratija galetu laisviausiai subombarduoti prancuzija ir i ju puse net piktas zvilgsnis nebutu mestas... kai tokiame amziuje pinigai ir zinisklaida tavo rankose, gali viska...22. gudi giria
(2015-01-11 21:53:05)
(162.226.66.184) Parašė:

Prezidentas turi sest ir per tv viska isklok visa tauta zaibu sukarint ir issirutuliosi,o jeigu sunku ir ambasadu reik atsisakyti,kad netrugdytu.Valstybes vadovas turi stoveti,o ne klupoti,jei nesugebi pasitrau,bet neklupok,kokio velnio eini I tas pareigas vistiek issivaduoti reikes.21. ww
(2015-01-11 21:09:52)
(84.240.12.168) Parašė:

Visa didinga akcija baigėsi Paryžiaus sinagogoje...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras