2024 m. birželio 19 d.

 

Tikroji D. Kedžio mirties priežastis - nuskandinimas

Paskelbta: 2010-08-10 07:57 Autorius: ekspertai.eu
Nors generalinis prokuroras Darius Valys viešai pareiškė, jog, nepaisant to, kokie būtų ekspertizės patikslinimai, tyrimas dėl Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybių nesikeis – o tai reiškia, kad oficiali D. Kedžio mirties versija liks tokia pati, kaip ir pirminė - „užspringimas skrandžio turiniu“, „Karštas komentaras“ mano, kad tiesa šioje istorijoje vis dėlto išaiškės. Deja, panašu, kad tiesą šioje istorijoje atskleis ne Lietuvos teisėsaugininkai.„Pakalbėjau su savo buvusiais kolegomis, dabar dirbančiais Rusijoje, tai ten viskas žinoma tiek apie pedofilijos bylą, tiek apie D. Kedžio nužudymą – kad D. Kedys buvo nuskandintas. Ir, mano kolegų duomenimis, Lietuvos saugumas labai siunta, kai D. Kedžio sesuo Neringa Venckienė kelia nuskandinimo versiją“, - sakė neseniai iš Rusijos sugrįžę „Karšto komentaro“ šaltiniai iš buvusio KGB. Kaip žinia, D. Kedžio mirties byloje yra Kopenhagos universiteto profesoriaus Hans Petter Hougem laiškas Lietuvos Teismo ekspertizės direktoriui Alvydui Pauliukevičiui, kur teigiama, kad peržiūrėjus du kompaktinius diskus, Danijos ekspertai įžvelgė skendimo požymių. Lietuvos Teismo medicinos ekspertizės išvadoje dėl D. Kedžio mirties aplinkybių šis Danijos eksperto raštas net nebuvo paminėtas. Su Lietuvos pareigūnų žiaurumais susidūrę „Karšto komentaro“ šaltiniai mano, kad D. Kedys galėjo būti nužudytas per tardymą. „Aš manau, kad jį daužė, jis prarado sąmonę, o tada jį įmetė į vandenį, kad jis atsigautų, tačiau jis neatsigavo, o numirė. Tokie tardymo metodai kadaise buvo labai populiarūs“, - „Karštam komentarui“ sakė kankinimų „mokyklą“ Lietuvos teisėsaugoje perėję šaltiniai. Tai, kad D. Kedys iš tiesų galėjo būti skandintas, rodo ne tik Danijos ekspertų raštas, kuriame teigiama, kad danų ekspertai įžvelgė skendimo požymių, bet ir ant D.Kedžio kūno po drabužiais rastos žolės. Jų rasta ant viso kūno, tačiau daugiausia – ant kojų ir po pažastimis. KK inf.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras