2024 m. balandžio 16 d.

 

VAGT nagrinės VSD vadovo neveikimą

Paskelbta: 2010-05-14 12:07 Autorius: ekspertai.eu
VSD generalinis direktorius G. Grina
VSD generalinis direktorius G. Grina

Ekspertai.eu gegužės 4 d. elektroniniu laišku kreipėsi Valstybės saugumo departamento vadovą Gediminą Griną:

"Sulaukėme tokio turinio laiško iš savo skaitytojų: "Sveiki ekspertai.eu. Turiu pasidalinti su jumis informacija: vienas iš trijų pedofilų gali būti Aidis Mieželis, VSD aukštas pareigūnas, Seimo nario A. Sacharuko draugas. Aidis Mieželis buvo šviesiaplaukis, dabar plaukų spalvą pakeitė ir kas įdomiausia, kad visų pareigūnų nuotraukos internete yra, o A. Mieželio išimta.

Gerbiamo Vytauto Landsbergio nuomone, kad mes iki jo nedasikasim, kol A. Sacharukas bus Seimo operatyvinio, priešteroristinio komiteto pirmininku. Gal jus galėtumėte savo metodais paprašyti paneigti arba patvirtinti naujo VSD vadovo šią versiją? Mergaitė dar gyva. Tuo pačiu būtų nuimtas žmonių įtarimas nuo galimo VSD pareigūno nusikaltimo. Iki.
"

Internete pavyko tik rasti, kad Aidis Mieželis – Devintosios (visuomeniniai ir politiniai procesai) valdybos viršininkas.

Daugiau informacijos apie šį žmogų pamatyti nepavyko.

Išties keista, kad tokias aukštas pareigas užima (užėmė) pareigūnas, o informacijos apie jį praktiškai neįmanoma aptikti jokios. Kaip ir jokios fotografijos. Tarsi viskas išgaravo.

Ar galėtumete padėti su šia informacija? Ar galima pamatyti Aidžio Mieželio fotografijas kai jis buvo (jei buvo) šviesiaplaukis, ir kai persidažė plaukus (jei persidažė).

Nėra gerai, kai apie tokį aukštą pareigūną sklando tokios negeros kalbos. Manytume būtų tikslinga, kuo greičiau tokias kalbas ir gandus kategoriškai paneigti, o patį Aidį Mieželį visomis įmanomomis priemonėmis paviešinti, kad žmonės pamatytų, jog tai paprasčiausi išsigalvojimai ir jis nėra susijęs su jokiais pedofilais".

VSD vadovas niekaip į šį laišką neragavo, todėl pakartotinai buvo kreiptasi ir gegužės 6 d. faksimiliniu laišku, tačiau ir vėl jokios reakcijos nesulaukta.

Todėl ekspertai.eu apskundė VSD vadovo veikmus Vyriausiąjai administracinių ginčų komisijai (VAGK). Komisija  informavo, kad paskyrė posėdį kuriame gegužės 25 d. ir bus nagrinėjamas skundas „dėl LR Valstybės saugumo departamento generalinio direktoriaus neveikimo”.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras