2024 m. liepos 15 d.

 

Valdovų rūmai ėmė byrėti ir iš išorės, tačiau nepasiduokime (video)

Paskelbta: 2011-05-05 04:42 Autorius: ekspertai.eu
BėdosNežiūrint į tai, kad Valdovų rūmai yra svarbiausias ir reikšmingiausias atkurtos Nepriklausomos Lietuvos pastatas, dar praeitą rudenį buvo pastebėta, kad šis istorinis statinys po truputėlį trūnija iš vidaus. Apie tai rašėme publikacijoje “Elektrikų brigadininko laiškas privertė kreiptis į Policiją”.Vakar LNK televizija pranešė, kad šis namas ėmė byrėti ir iš išorės. Skaudu, kai būsimas šalies paveldas susiduria su tokiais sunkumais iki galo taip ir nepastatytas. Tuo itin turėtų susirūpinti Kultūros ministras Arūnas Gelūnas, didelį dėmesį atkreipti ir visa valdančioji Permainų koalicija. Valdovų rūmai skubiai turi būti pradėti restauruoti ir šiai restauracijai neturi būti pagailėta pinigų iš šalies biudžeto tiek kiek reikės. Šia proga tinka prisiminti dar amžinatilsį Prezidento A.M.Brazausko viešoje erdvėje išsakytą nerimą, jog vertėtų pagalvoti, ar mes neprarasim Vilniaus kaip sostinės, jei nepastatysim Valdovų rūmų - mūsų visų būsimo paveldosaugos paminklo, verčia susimąstyti kiekvieną žmogų. Jei negerbsime ir nebranginsime savo istorijos - istorija negerbs mūsų. Juk Valdovų rūmai - tai mūsų dvasinė hidroelektrinė.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras