2024 m. liepos 16 d.

 

Valdovų rūmų kompromitavimo istorijoje vis daugiau aiškumo...

Paskelbta: 2010-10-15 09:05 Autorius: ekspertai.eu
Skelbėme, kad Valdovų rūmų projektą, tuo pačiu Kultūros ministeriją ir visą Vyriausybę bandė sukompromituoti kol kas nenustatytas dokumentų klastotojas.EKSPERTAI.EU sulaukė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Kęstučio Lančinsko laiško, kuris šiuo klausimu suteikė dar daugiau informacijos ir aiškumo. "Pranešame jums, kad 2010-01-25 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus aps. VPK) Nusikaltimų tyrimo valdybos (NVA) Ypatingų nusikaltimų tyrimo ir veiklos organizavimo skyriuje (YNTVOS) iš LR Kultūros ministerijos gautas Jurijaus Barvainio pranešimas dėl jo skundo suklastojimo. Dėl analogiško skundo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Panevėžio aps. VPK) Nusikaltimų tyrimo biuro (NTB) Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus (ENTS) tyrėja S. Juškauskienė atlieka ikiteisminį tyrimą byloje Nr. 50-2-291-09, todėl šis pranešimas 2010-01-29 buvo persiųstas minėtam skyriui. 2010-09-30 Vilniaus aps. VPK NTV YNTVOS iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro gautas pranešimas (reg. Nr. 10-G-15305) dėl Jurijaus Barvainio skundo nagrinėjimo kartu su "Ekspertai.eu" prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos Kultūros ministerijos nusikalstamos veikos nuslepiant informaciją apie Valdovų rūmuose vykdomas vagystes. Kadangi pagal šią gautą informaciją yra atliekamas ikiteisminis tyrimas byloje Nr. 50-2-291-09, visi pateikti dokumentai persiųsti į Panevėžio aps. VPK NTB ENTS. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į ikiteisminį tyrimą byloje Nr. 50-2-291-09 atliekančią Panevėžio aps. VPK NTB ENTS tyrėją S. Juškauskienę arba Panevėžio miesto apylinkės prokuratūros prokurorę D. Stirienę", - sakoma K. Lančinsko rašte piliečiams.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras