2024 m. gegužės 21 d.

 

Valstybė, kuri veikia prieš savo piliečius, yra svetima valstybė

41
Paskelbta: 2013-02-10 12:00 Autorius: dr. Letas Palmaitis
Pakeista nelaisvės forma, bet ne esmė. 1918 metų Lietuvos Respublika taip ir neatstatyta. Jei Kusaitė bus pripažinta "kalta" (o jei bus išteisinta, reikės teisti už sąmoningą nusikaltimą prokurorus, VSD ir patį teismą, apkaltinusį ją "šmeižtu"), tolesnis
Pakeista nelaisvės forma, bet ne esmė. 1918 metų Lietuvos Respublika taip ir neatstatyta. Jei Kusaitė bus pripažinta "kalta" (o jei bus išteisinta, reikės teisti už sąmoningą nusikaltimą prokurorus, VSD ir patį teismą, apkaltinusį ją "šmeižtu"), tolesnis

Vasario 8 dieną Lietuvos (?) valstybė savo prokuratūros vaidmenyje įžūliai paniekino ne tik visuomenės informacijos priemonėse paskelbtus nepriklausomų specialistų, o ypač - signataro Algirdo Endriukaičio, Eglės Kusaitės bylos tyrimus. Ji ignoravo visus gynybos argumentus.

Vietoj jų teisme demagogiškai nuskambėjo su konkrečia byla nesusijęs terorizmo siaubų įvardijimas, kažkodėl adresuotas teisiamajai, tarsi tai mokyklinė pamoka.

Juk šitaip ginant imperialistinės rusų valstybės tradiciškai vykdomą genocidą Čečėnijoje ir Kaukaze, reikia skelbti ilgoką sąrašą ir pačios rusų valstybės teroristinių veiksmų, pvz., 1999 metais bombarduojant vadinamuosius humanitarinius koridorus, kai iš lėktuvų nužudyta ir suluošinta šimtai pabėgėlių moterų, vaikų ir senių, arba kai kartu su gyventojais (tarp kurių, beje, daugelis buvo rusai) sulygintas su žeme Grozno miestas, arba kai šimtai žmonių dingo masinėse kapavietėse po žvėriškų kankinimų, arba kai teisėtai iš prakeikto SSSR išstojusios čečėnų tautos armijos karius iki šiol pagal Lietuvoje pažįstamą pokario tikrovę traktuoja kaip nusikaltėlius, gaudo po visą Europą ir naikina kalėjimuose, o pačioje Čečėnijoje ir Šiaurės Kaukaze vyksta neteisminiai susidorojimai, "dingsta" žmonės, vyksta prekyba lavonais.

Visi šie siaubai toli pranoksta garsių vokiečių fašistų piktadarybes ir sadizmą. Lietuvos prokuratūra ir VSD, su teismų pagalba uzurpavę Lietuvoje valdžią, užtraukė visai tautai gėdą už valstybinį pataikavimą pačią Lietuvą daug metų kankinusiam kaimynui ir, be jokios URM sankcijos, vien tiesioginiu VSD bendravimu su FSB pervadintu nusikalstamu KGB – už lietuvių tautos įtraukimą į faktinį karą prieš sukilusias ir kovojančias už laisvę Kaukazo tautas.

Valstybė paniekina akivaizdžius teisinius argmentus:

1) Net ir priimant kaltinimo poziciją, kad Eglė sąmoningai ketino susisprogdinti Rusijoje (nuo pat 14 metų, tarsi tai įeina į nusikaltimo sudėtį!), tai yra nuosprendis už ketinimą, bet ne už vykdymą. Nerasta jokių sprogdinimo priemonių, neįrodyta konkrečiais įkalčiais, kuris "Muhanadas" ir kur buvo pagautas su paruošta perdavimui bomba, viskas remiasi beletristino pobūdžio prielaidomis.

2) Nuolat kartojama apie kažkokį "strateginės reikšmės objektą", nenurodant, kas būtent ir kur yra tas "strateginės reikšmės objektas", o tai, be abejo, hipotetinė kuri nors kur nors NATO blokui (vadinas, ir Lietuvai) atvirai priešiškoje šalyje esanti karinė bazė.

3) Teigiama, kad Eglė sukūrė tarptautinę organizaciją teroro aktui vykdyti, kuriai priklausė pagal lietuvišką įskundimą Maskvoje areštuoti čečėnai Magmadovai, kuomet Maskvos teismas nuteisė Apti Magmadovą, kad kartu su seserimi verbavo Eglę, bet ne Eglė juos verbavo. Krinta į akis skirtumas: už lietuvės verbavimą Aptis nuteisiamas 6 metams, o Eglę už SMS žinutes siūloma įkalinti 10 metų.

4) Net jei priimtume kaltinimo poziciją, "strateginio objekto sprogdinimas" ne taikos metu, bet realaus išsivadavimo karo sąlygomis (jis yra ignoruojamas pagal rusišką traktuotę) yra ne terorizmas, bet diversija, taigi Eglė teisiama pagal neteisingą kaltinimą - ji ne „teroristė“, bet diversantė, karo dalyvė.

5) Net jei priimtume aukščiau minėtą kaltinimo poziciją, tarptautinė teisė nedraudžia dalyvauti kitose šalyse vykstančiuose vidaus konfliktuose vienoje iš kariaujančiųjų pusių ir nereikalauja dalyvius teisti pagal kitos kariaujančios pusės traktuotę, o Lietuva neįeina į karinę sąjungą su Rusijos valstybe ir niekur neįsipareigojusi ginti šios valstybės interesų (kaip minėta, kova su terorizmu nėra kova su karo kombatantais, bet prieš civilių žudymus). Tokiu būdu Lietuva atima iš savo piliečio tarptautinių normų pripažintą teisę būti kombatantu trečių šalių konfliktuose ir paniekina valstybinį Lietuvos kombatanto Čečėnijoje Lino Velavičiaus pagerbimą 1997 metais.

6) Niekšiškai nutylėtas VSD įstatymo pažeidimas, kai Eglė būtent nuo 14 metų buvo sąmoningai VSD provokatorių traukiama į radikalųjį islamą su tikslu padaryti iš jos teroristę ir sukurpti pateisinimą savo finansuojamai antiteroristinei veiklai.

Su vaikiškais neprofesionaliais argumentais pasirodęs prokuroras Mindaugas Dūda įrodo, kad yra arba trečiųjų jėgų įtakotas, arba sąmoningas kenkėjas ir Lietuvos priešas, t. y. turi būti įtariamas pagal LBK 118 straipsnį.

Kokią tad galime daryti išvadą iš dabartinės Lietuvos tikrovės, kada Prezidentės žodis nieko nereiškia (prieš nepilnametę Deimantę nebus imtasi prievartos), visuomenė paniekinama ir vyksta plataus masto policiniai ir politiniai susidorojimai? Išvada aiški:

Valstybė, kuri veikia prieš savo piliečius, yra svetima valstybė.

Tuo įsitikinome daug kartų. "Laisvė ir nepriklausomybė" yra didžiulė apgaulė, kada Lietuva vėl yra iš svetur valdoma teritorija, o "piliečiai" - beteisiai. "Rinkimai", nacionaliniai simboliai ir įstatymai tėra tik imitacinės nepriklausomybės, imitacinės laisvės ir imitacinės valstybės kamufliažinės dekoracijos.

Pakeista nelaisvės forma, bet ne esmė. 1918 metų Lietuvos Respublika taip ir neatstatyta. Jei Kusaitė bus pripažinta "kalta" (o jei bus išteisinta, reikės teisti už sąmoningą nusikaltimą prokurorus, VSD ir patį teismą, apkaltinusį ją "šmeižtu"), tolesnis buvimas šios "valstybės" "piliečiu" netenka prasmės ir tik legitimuoja apgaulę.

Prasmė galės rastis nebent po to, kai baudžiamojon atsakomybėn bus patrauktas bent vienas iš "Kusaitės bylos" autorių.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
41. Albertas
(2013-02-21 01:17:38)
(78.158.5.10) Parašė:

22 metai praėjo.... teisinė sistema teigia kad vis tik gynėjai už laisvę (kas nesupranta Lietuvos) yra nusikaltėliai - nes veiksmai silpninatys prieša - stiprina mūsų valstybę- kalbu apie Sadūnaitės dukterėčia Kuosaitę- manau nebuvo revoliucijos - tik jos iliuzija palaiminta Landsbergio ir Sajūdžio, surežisuota KGB, leista CŽV dėl sutarimo su rusais, jų tarnybos sėkmingai veikia kaip savo namuose- o mes galvojame kad čia mūsų tarnybų veiklos sutrikimai....Manau kad Putinas labai laiku įvedė Tėvynės išdavimo įstatymo pataisymus - laikas pasekti kaimynais iš rytų...40. Fulgencijus Puškaitis
(2013-02-12 22:44:02)
(78.60.43.239) Parašė:

Strateginis objektas, arba ypatingos svarbos infrastruktūros objektas – tai turtas, sistema ar jų dalis, kurie yra ypač svarbūs esminėms visuomeninėms funkcijoms, žmonių sveikatai, saugai, saugumui, ekonominei ar socialinei gerovei palaikyti, ir kurių veikimo sutrikdymas ar sunaikinimas, dėl šių funkcijų nepalaikymo turėtų didelį poveikį valstybei narei (Tarybos direktyva 2008/114/EC). Lietuvos strateginių objektų sąrašas pateiktas 2002 m. spalio 10 d. Lietuvos Respublikos Strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių ir įrenginių bei kitų nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių Įstatyme Nr. IX-1132. Prokuroras įžūliai meluoja, karines bazes priskirdamas prie strateginių objektų. Vien šis paprastas faktas sugriauna visą kaltinimų statinį. Tereiktų pateikti Konstituciniam teismui paklausimą dėl strateginio objekto sąvokos išaiškinimo, ir visa byla subyrėtų.39. Zenonas
(2013-02-11 09:07:30)
(82.145.217.22) Parašė:

Surudijusioms dudoms pasakykime NE! Todel Kovo 11 noriu matyt eitynes visuose Lietuvos kampeliuose.38. Romas
(2013-02-11 08:53:04)
(78.60.76.181) Parašė:

Trisdešimt pirmam,kad koncervatorių nebuvo,jie tik buvo pasisavinę tą pavadinimą.37. dam-in
(2013-02-11 08:37:25)
(62.212.203.24) Parašė:

Perskaiciau Daivos Guobienes ir L> Palmaicio rasinius ir susidariau nuomone. Lietuva prokuraturos neturi. Lietuva turi gerai finansuojama PASIUTUSIU sunu voliera,jie tik pjaunasi tarp savesir kurpia niekines bylas..............36. Ž.
(2013-02-11 08:14:17)
(62.212.200.187) Parašė:

Įdomu, kas sprogdino gyvenamus namus Maskvoje, o vienas, žmonių budrumo dėka, berods Rostove, buvo išgelbėtas nuo susprogdinimo ankstyvą rytmetį?... O Kusaitė? Man tai gėda dėl mūsų valstybės pareigūnų, kurie tą mergiotę kankina. Tai ne cirkas, tai absurdas. Tiesa, buvo rašyta, kad jinai kaltinama ir ketinimu susprogdinti" Akropolį" Klaipėdoje. Pažįstamas braižas. Sukurti kuo neigiamesnę žmonių nuomonę apie ją, neva, štai kokia pavojinga ta Kusaitė, net ir savus žmones, kaimynus klaipėdiečius planavo nužudyti. Man tai iš tiesų darosi baisu, baisu ne dėl kusaičių, o dėl tokių veikėjų, kurie gali apkaltinti bet ką, bet kuo. Tai argi ne absurdas?35. +
(2013-02-11 03:04:32)
(78.60.156.126) Parašė:

Kaip šalis, kurioje visos valdžios šakos, mokslo įstaigos ir spauda kontroliuojamos svetimos, priešiškos jėgos, palaikomos visų bent kiek įtakingesnių kaimynų, o jaunimas masiškai emigruoja, gali išsivaduoti ? Bent jau turėtų būti alternatyvi partija ar sąjūdis su aiškia, visiems suprantama pozicija. Kol kas turim tik atskirus žmones, kuriuos nesunku pašalinti pirmu pasitaikiusiu pretekstu.34. Aha
(2013-02-11 00:23:10)
(86.38.179.8) Parašė:

Autorius megzta beretė, kuriai visokie atmatos teroristai geri, svarbiausia, kad jie kenkia Rusijai, žudo eilinius jos gyventojus. Autoriui net nesvarbu, kad ta sektantė planavo ir Lietuvoje sprogdinti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras