2024 m. gegužės 30 d.

 

VARNŲ BAŽNYČIA

2
Paskelbta: 2014-10-13 22:32 Autorius: ekspertai.euParodos atidarymas spalio  22 d. 18 val., trečiadienį, Galerijoje „Meno niša“, J. Basanavičiaus g. 1/13, Vilniuje.

Spaudos konferencija 17 val.Apie varnas

„Pamenu, vaikystėj klausdavo „Ar nori pamatyti varnų bažnyčią?“. Jei atsakydavai, kad taip, tada suimdavo už galvos ir pakeldavo. Nieko nesuprasdavau. O dabar galvoju, kad varnų bažnyčia – tai medis, pilnas varnų.  Aš jas stebiu kasdien, o jos mane irgi. Savaip bendraujam, bet nesuartėjam. Jos kaip maži juodi mersedesai žvilga saulėje. Arba snūduriuoja rūke, arba kaip griežtos ponios tvirtai žingsniuoja šaligatviu. Visada išlaiko distanciją. Jos man reikalingos, aš joms – ne. Reikalingos, nes treti metai jas tapau. Jaučiu, kad atradau sau motyvą, per kurį reiškiu savo būsenas.  Randu formą savo liūdesiui ir ilgėjimuisi. Be sentimentų. Ir vis ieškau spalvos juodume.

O viskas prasidėjo, kai vieną kartą, pavasarį, pamačiau ir išgirdau dainuojančią varną. Jinai dainavo vieną žodį: Pa-sau-lis. Įtariu, kad buvo įsimylėjusi. Vis užversdavo galvą į dangų ir išskleisdavo sparnus. Tokią ją ir nutapiau. Šiandien aš neabejoju, kad  tapysiu varnas tol, kol tapysiu.“  Elena Balsiukaitė-Brazdžiūnienė

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. Gnybtas
(2014-10-14 11:15:43)
(78.63.199.9) Parašė:

varnas gerbiu uz ju"aiskiaragyste".Pries kokius 4m.ant kaimynu namo kamino tupdavo varna ir nukabinusi snapa i kamino vidu vis karkdavo,po keliu men.tame name kilo gaisras,zuvo dvi moterys.Ir dar.Einu saligatviu,netoli peveleje vaikstineja varnos,staiga viena soka link manes ir tiesiog kriokia,net sutrikau,vakare suzinojau apie staigia,netiketa artimo zmogaus mirti.1. Julius Puras
(2014-10-13 23:30:16)
(99.140.169.107) Parašė:

Kitur tai buvo zuikiu bažnyčia.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras