2024 m. liepos 14 d.

 

A. Večerskis pažeidė įstatymo nuostatas

Paskelbta: 2010-03-17 14:18 Autorius: ekspertai.eu

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija informavo, kad Lietuvos nacionalinio dramos teatro generalinis direktorius Adolfas Večerskis, spręsdamas klausimus, susijusius su jo sutuoktinės bei dukters darbu Teatre, iki 2009 m. lapkričio 6 d. netinkamai vykdė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo 11 straipsnio 1 ir 2 dalies nuostatas. Nuo 2009 m. lapkričio 6 d. A.Večerskis jo artimų asmenų tarnybos klausimus įsakymu pavedė spręsti Teatro generalinio direktoriaus pavaduotojui.

Komisija rekomendavo A.Večerskiui nusišalinti nuo visų sprendimų, susijusių su jo sutuoktinės bei dukters darbo Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, rengimo, svarstymo ir priėmimo procedūrų, o  Kultūros ministerijai rekomendavo parengti pavaldžių įstaigų vadovams teikti rašytines priemones dėl praktinio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų įgyvendinimo.    
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras