2023 m. lapkričio 30 d.

 

VEKS programa jau spėjo pasidžiaugti milijonas žmonių!

Paskelbta: 2009-09-16 15:20 Autorius: ekspertai.eu

VEKS vamzdelisŠiandien nacionalinio tarptautinio valdininkų projekto "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS) organizatoriai surengė spaudos konferenciją.

Konferencijos pradžioje buvo, kaip ir įprasta tokių renginių metu, parodytas VEKS teatro mini spektaklis apie Vilnių, kuris yra šių metų visos Europos kultūros sostinė. "Po tokio nuotaikingo pristatymo ir nuotaikingos įžangos padaugėja optimizmo", - tokiais žodžiais Vilniaus vicemeras, VEKS valdybos pirmininkas Gintautas Babravičius pradėjo savo kalbą. Valdininkas pasidžiaugė, jog trys ketvirčiai VEKS darbų jau yra nuveikta, ir pateikė džiuginančius kiekvieno vilniečio, miesto svečio bei emigranto sielą skaičius: jau įvyko net per 600 renginių, o dar per 300 renginių džiugins šalies gyventojus. Vienas iš šios spaudos konferencijos tikslų buvo pristatyti ilgą šios kultūrinės programos finišą. "Norisi pasidžiaugti, kad buvo labai didelis susidomėjimas renginiais, žmonės lankydavos kartais net nežinodami kad tai VEKS renginiai. Su VEKS aktyviai komunikavo jau mažiausiai milijonas žmonių", - atviravo Vilniaus vicemeras. Todėl galima teigti, kad visiškai vykdomas 2008 metų vasario 6 dienos Vyriausybės nutarimas Nr.150 ir skaičiai tik didės. "Renginiai gyvybingi, unikalūs, įrodė savo potencialą. Įvairovė, kalibras ir kokybė - nuo mažų nedidelių iki didelių gero lygio renginių", - tokius įvykusius visiems malonius faktus konstatavo VEKS valdybos pirmininkas. G.Babravičius informavo, kad dešimtais metais renginių bus šiek tiek mažiau. Jis paviešino, jog turistų skaičius Vilniuje dėl programos VEKS buvo didesnis negu įprasta, todėl vienas iš VEKS uždavinių pritraukti turistus į Vilnių iš esmės jau yra įvykdytas, o tai džiugina tiek programos vykdytojus, tiek visus miestiečius. " Kelios savaitės jau svarstau, ką veiksime kitais metais ir kaip mes iškentėsime kultūrines pagirias?" - retoriškai klausė Vilniaus vicemeras, turėdamas omenyje ateinančius metus, kai renginių bus šiek tiek mažiau. "Pradėdami paskutinį VEKS etapą galvojame apie pabaigą", - teigė vicemeras, tačiau nepatikslino, apie kokią konkrečiai pabaigą kalba: ar VEKS kaip kultūrinės programos, ar gausybės Generalinėje prokuratūroje vykdomų ikiteisminių tyrimų (dėl išvogtų mokesčių mokėtojų milijonų per programą VEKS) pabaigą. Vilniaus vicemeras pažymėjo svarbų džiuginantį faktą, kad tarptautinė žiniasklaida su susižavėjimu žvelgia į Vilnių kaip į Europos kultūros sostinę, o nacionalinė žiniasklaida irgi atsisuko į tikrąsias vertybes. Toliau kalbėjo kitas etatinis valdininkas VEKS direktorius Rolandas Kvietkauskas, kuris pakartojo tą patį, ką pasakė Vilniaus vicemeras - pasidžiaugė, kaip smagu visus matyti, ir patikino, kad pasibaigus metams, kaip ir buvo planuota, VEKS tikrai nesibaigs. VEKS direktorius patvirtino, kad šie metai labai derlingi, įgyvendinama daug naujų projektų ir t.t. Spaudos konferencijos pabaigoje jos dalyviai atsakė į keletą žurnalistų klausimų apie pinigus. Čia galite pasižiūrėti visą spaudos konferenciją (iki 13 minutės matysite VEKS spektaklį, o nuo 13 minutės valdininkų kalbas):  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras