2024 m. kovo 1 d. 

Vėliavos ir vingiai (video)

Paskelbta: 2011-02-16 05:33 Autorius: ekspertai.eu
Garsaus, eilės itin brangių, tačiau nelabai kam reikalingų ir dažnai net neveikiančių internetinių svetainių kūrėjo, istoriko Alfredo Bumblausko nuomone, Lietuvos trispalvė nelabai tinka Lietuvai. "Heraldiškai ji yra nelabai teisinga vėliava", - įsitikinęs profesorius A. Bumblauskas.Jei jau profesorius ima abejoti tuo, ką žmonės laikė savo širdyse (kartais ir ne tik) visą sovietinės okupacijos laikotarpį, kaip pagrindinį, nekeliantį abejonių nepriklausomybės simbolį, reikia prisiminti paties A. Bumblausko biografinius vingius ir jo santykį į trispalvę dar nuo Sąjūdžio kūrimosi laikų, apie ką rašėme straipsnyje "Neveikiantis VEKS gyvosios istorijos projektas (video)". Siūlome pasižiūrėti keistoką reportažą apie vėliavas. Reportaže Lietuvos heraldikos komisijos pirmininkas Edmundas Antanas Rimša labai aiškiais argumentais pasodina į vietą minėtą profesorių. Visus sveikiname su Vasario 16!
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras