2023 m. gruodžio 2 d.

 

Viena tyrėja tiria daugiau negu trečdalio milijardo litų vertės programą

Paskelbta: 2010-02-18 09:22 Autorius: ekspertai.eu

SiemensGeneralinėje prokuratūroje antrus metus vyksta ikiteisminiai tyrimai dėl galimo didelės vertės turto iššvaistymo. Tiriama nacionalinė programa "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" (VEKS) bei Nacionalinio operos ir baleto teatro (Opera) renovacija.

Tiek programą VEKS, tiek ir Operos renovacijos bylą tiria viena ir ta pati tyrėja. Nereikia pamiršti, kad mūsų šalyje tyrėjai yra ypatingai apkrauti darbu ir turi po 10 ar daugiau bylų tirti vienu metu. Todėl tikėtis kokybiško, konstruktyvaus ir produktyvaus tyrimų, tokių rezonansinių bylų kaip VEKS ar Opera atžvilgiu, neįmanoma. Prokurorai G. Jasaitis ir A. Valantinas susitikimuose su piliečiais metu ne kartą yra pabrėžę  - tokiems ypatingiems tyrimams turi būti paskirti patys geriausi tyrėjai ir patys geriausi prokurorai. Kodėl prokuratūros vadovybė per visą šitą laiką tuo nesugebėjo pasirūpinti - kol kas nėra žinoma. Šiandien 14 val. vyksiančiame Vyriausybės antikorupcinės darbo grupės posėdyje be kitų klausimų bus svartomas ir VEKS klausimas, kurio viena sudėtinių dalių yra ir Opera. POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ 1.Dėl veiksmų ir priemonių, kurių reikėtų imtis, siekiant užtikrinti politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo skaidrumą ir sąžiningumą bei finansavimo kontrolės efektyvumą. 2.Dėl viešųjų finansų panaudojimo skaidrumo užtikrinimo, skelbiant atitinkamą informaciją internete. 3.Dėl projekto „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“. 4.Dėl kovos su korupcija priemonių Lietuvos policijos sistemoje ir  eismo priežiūros tarnybos veikloje. 5.Kiti klausimai.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras