2024 m. liepos 16 d.

 

Viešėdamas USA Kasčiūnas su Schindler aptarė prisipirkimų eigą

4
Paskelbta: 2024-07-10 12:03 Autorius: ekspertai.eu
Prisipirkimo eigos aptarimo akimirka.


Daugiau nei 30 metų skaičiuojanti partnerystė tampa nuoširdžia draugyste.

Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas apsilankė United States of America Pennsylvania nacionalinės gvardijos (PANG) vadavietėje ir susitiko su jos vadu generolu majoru Mark J. Schindler. Susitikimo metu ministras padėkojo gvardijai už paramą vystant Lietuvos karinius pajėgumus.

Pensilvanijos nacionalinė gvardija – viena didžiausių ir seniausių gvardijų USA gynybos sistemoje, kurią su Lietuvos kariuomene sieja ilgametis glaudus bendradarbiavimas.

Pasak L. Kasčiūno, USA „pajėgos Lietuvoje ir regione išlieka kertiniu mūsų saugumo ir gynybos garantu“.

„Džiaugiamės, kai Lietuvoje matome besitreniruojančius ir PANG karius“, - su susirinkusiais džiaugsmu pasidalino L. Kasčiūnas, pažymėdamas, kad Lietuva ir toliau užtikrins reikiamą priimančios šalies paramą.

Susitikimo metu L. Kasčiūnas su PANG vadu Mark J. Schindler aptarė Lietuvos sraigtasparnių UH-60 „Black Hawk“ prisipirkimo eigą bei kariuomenės pilotų ir mechanikų rengimą.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
4. Vadakste
(2024-07-12 10:01:55)
(78.62.55.176) Parašė:

Ko cia pergyvent , nes anksciau ar veliau pasaulio neliks. Zmones nebemokame gyventi kaip zmones.3. Lora
(2024-07-11 17:28:48)
(78.58.59.215) Parašė:

Apie vaikų ligoninę Kijeve https://www.youtube.com/watch?v=L7Zb0zsMbU42. Atpildas
(2024-07-11 17:11:06)
(84.15.180.246) Parašė:

Atsikeršydami Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai Rusijos kariuomenei nutekino karininko bunkerio Krivoy Roge koordinates, o ši smogė ją hipergarsiniais durklais. Viduje buvo aukšto rango Ukrainos kariuomenės lyderiai, rašo „Tsargrad“ , remdamasi savo kariniu vadu. Teigiama, kad ankstų liepos 8-osios rytą Krivoy Rog bunkeris sudrebėjo tiesiai po žeme, kai atskriejo rusiškos „Kinzhal“ raketos, paleistos iš lėktuvo MiG-31. Tuo metu struktūros viduje esančiame vadavietėje vyko svarbus susitikimas. Koordinatės ir laikas Rusijos kariuomenei buvo duoti iš netikėčiausio šaltinio – iš Ukrainos ginkluotųjų pajėgų. Ukrainos kariai, kurie turėjo atsiskaityti su vadovybe asmeniniais balais, nusprendė pasidalyti su Rusijos ginkluotosiomis pajėgomis informacija apie savo karininkų, kuriuos vėliau pridengė Daggers, buvimo vietą. Taip pat gali būti, kad Ukrainos kariuomenė šią informaciją gali tiesiog parduoti Rusijos pusei.1. Kruvinas biznis
(2024-07-10 21:27:26)
(84.15.180.246) Parašė:

NATO sąjungininkų karinių išlaidų didinimas atneša didelės naudos JAV, Aljanso viršūnių susitikime pripažino Pentagono vadovas Lloydas Austinas. „Mūsų NATO sąjungininkai daugiau išleidžia ne tik gynybai, bet ir Amerikos kariniam-pramoniniam kompleksui – JAV gaminamoms ginklų sistemoms ir amunicijai. Tai padeda atgaivinti gamybos linijas visoje šalyje ir sukurti geras darbo vietas amerikiečiams. REN cituoja Austin TV. Pasak jo, nuo 2014 metų NATO sąjungininkės „išleido gynybai 72 procentais daugiau“, įvertinus infliaciją, ir tai padėjo atgaivinti JAV ekonomiką, taip pat sustiprinti aljanso gynybą, padidinti pratybų apimtį, padidinti budrumą ir sukurti gynybos grupes aštuoniose šalyse.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras