2024 m. balandžio 15 d.

 

Vilius Navickas - Michailo Dobkino pasekėjas (audio, video)

Paskelbta: 2010-09-13 13:53 Autorius: ekspertai.eu
"Vieną nurodymą gali vykdyti, kuris tėvynės sąjungai naudingas, per tris dienas, o tas nurodymas, kuris reikalingas paksiniam, gali vykdyti tris metus. Šito tu nesupranti?", - taip Vilniaus meras Vilius Navickas "instruktavo" lėto mąstymo, nesusipratusį savivaldybės kontrolierių, kuris panoro pagal įstatymus vykdyti savo pareigas.Šis nuoširdus mero paaiškinimas idealiai atspindi visą teisinę situaciją šalyje.Todėl paprastų piliečių neturėtų stebinti, kai Generalinis prokuroras demonstratyviai imituodamas darbą, kreipiasi į Seimą prašydamas panaikinti kokio nors Seimo nario teisinę neliečiamybę už greičio viršyjimą, tačiau apsimeta aklu, kai jo vadovaujami prokurorai "nepastebi" milijoninių aferų, metų metais vilkina ikiteisminius tyrimus, falsifikuoja dokumentus ir kitaip bendrininkauja su politikais įvairiuose finansiniuose ir kriminaliniuose nusikaltimuose. V. NavickasBalsas.lt paskelbtė audio įrašą, kuriame Vilniaus meras Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys Vilius Navickas tiesiai reikalavo savivaldybės kontrolieriaus, kad jis nevykdytų Kontrolės komiteto pavedimų arba juos vilkintų, jei tik šie pavedimai prieštarauja TS-LKD interesams. Jei panašus įvykis nutiktų laisvoje ir demokratinėje šalyje, be abejo, toks valdininkas nedelsiant atsistatydintų arba pats, arba vėliausiai sekančią dieną būtų išspirtas savo kolegų. Maža to, tokiu mero reikalavimu nedelsiant susidomėtų teisėsaugos institucijos. Pasak portalo balsas.lt, TS-LKD frakcijos Seime seniūnas Jurgis Razma sakė kol kas nesiimąs vertinti partiečio veiksmų ir teigia, kad šiuo atveju reiktų kreiptis į Vilniaus skyrių sueigos pirmininką Mantą Adomėną arba bent į tuos Seimo narius, kurie rinkti Vilniuje. Toks vieno iš TS-LKD lyderių pasiaiškinimas visiškai logiškas. Aukšti politikai niekada nieko negali vertinti, kai viskas būna tiesiog akivaizdu, kaip ir šiuo atveju. Kaip į tokius mero reikalavimus reaguoja teisėsaugos institucijos, kalbėti taip pat turbūt neverta, žinant, kad teisėsauga ir valstybinio lygio kriminalinis pasaulis dirba ranka rankon. Pokalbio ištrauka tarp Viliaus Navicko ir savivaldybės kontrolieriaus: Visas pokalbis čia: http://www.ekspertai.eu/media/old/stories/2012/09/1_meras.mp3 O čia galite prisiminti giminingo mūsų politikams mentaliteto, jau klasika tapusia Charkovo mero Michailo Dobkino kalbą, kuri buvo ruošiama prieš Ukrainos savivaldybės rinkimus:
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras