2024 m. birželio 21 d.

 

"Vilniaus energijos'' atstovui R.Germanui kaltinimai monopoliu atrodo beprasmiai

Paskelbta: 2011-05-04 07:10 Autorius: ekspertai.eu
Įmonių grupėVilniaus visuomenininkai ir gyvenamųjų namų bendrijų pirmininkai pradėjo priešintis bendrovės "Vilniaus energijos" planams - perimti Vilniaus šilumos punktus.Kovo pabaigoje  daugiabučių namų bendrijų pirmininkai gavo "Vilniaus energijos" laišką, kuriame visi šilumos punktus prižiūrėję asmenys buvo raginami iki gegužės 1 d. savo prižiūrimus objektus perleisti į šilumininkų rankas. Pasipiktinę vilniečiai siuntė "Vilniaus energijai" laiškus. Šilumos tiekėjų laiško papiktinti ir išsigandę miestiečiai rašo, kad stengsis žūtbūt apginti savo prižiūrimus šilumos mazgus, "Vilniaus energijos" komercijos direktorius Rimantas Germanas į tokius gyventojų žodžius reaguoja ramiai. Jis sako žinojęs, kad bus nepatenkintų, tačiau yra įsitikinęs, jog paklusti įstatymams vis vien teks. Anot jo, skundais ir garsiais šūkavimais miestiečiai nieko nepasieks, mat šilumos punktų perėmimas nėra "Vilniaus energijos" idėja – taip liepia įstatymas. "Na ir kas, kad jie rašo raštus, skundus visokius. Aš irgi galiu prirašyt visur skundų ar dar ko, bet tai vis tiek turėsiu vykdyti įstatymą tol, kol jis bus pakeistas. Nors Seimas tuos įstatymus nuolat keičia kaip papuola. "Vilniaus energija" visada veikia pagal įstatymus. Dabar yra toks įstatymas, todėl mes jį vykdysim", – aiškino šilumininkas. "Vilniaus energijos atstovui kaltinimai monopoliu atrodo beprasmiai. "Taip, mus kaltina monopoliu. Na, tai aišku, kad mes esam monopolininkai. Mes ir patys puikiai žinom, kad esam monopolininkai. Na ir kas? O kaip kitaip gali būti? Aš esu Germanas, nes esu Germanas. Monopolis ir yra monopolis", – ciniškai į vartotojų priekaištus reagavo R.Germanas. "Mes tikrai neatiduosim to, kas priklauso mums. Kokią jie teisę turi ateiti ir pasiimti mūsų turtą. Nei įrangos, nei tuo labiau patalpų tikrai jie negaus. Čia būtų nusikaltimas, jei tokie dalykai pradėtų vykti", – "Vilniaus dienai" sakė 119-osios daugiabučių namų savininkų bendrijos pirmininkas Rimantas Užpalis. "Nesuprantu, kaip demokratinėje valstybėje taip lengvai leidžiama iš žmonių atimti jų turtą. Ateis dabar kažkokios neaiškios įstaigos veikėjai ir atims iš mūsų tuos punktus? Mes ginsim su dvivamzdžiais savo turtą, jei tik reiks! Turim tokią teisę. Mes neatiduosim nei raktų nuo tų patalpų, nei su jų priežiūra susijusių dokumentų", – piktai aiškino R.Užpalis. Dėl šios probleminės situacijos 2011 m. balandžio 26 d. buvo kreiptasi į aukščiausius valdžios atstovus informuojant, jog žiniasklaidoje pasirodė informacija,  jog pagal naują tvarką iki balandžio 30 d. visi Vilniaus šilumos punktai turi nuosavybės teise pereiti "Rubicon group" dukterinei įmonei "City service". Atseit todėl, kad "City service" atnaujino tuos punktus ir juos renovavo, o miestas neturi pinigų mokėti už šias paslaugas, todėl minėta nuosavybė turi pereiti "Rubicon group". "Prašome Jus apginti viešą visuomenės, vilniečių interesą ir jei reikia nedelsiant kreiptis į teisėtvarką, kad būtų stabdomi šie planai", - sakoma kreipimesi.
 
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras