2022 m. rugpjūčio 9 d.
 

 

Vizijos, misijos, tarybos...

Paskelbta: 2010-04-03 11:47 Autorius: ekspertai.eu

Vakar į pirmą posėdį Vyriausybėje rinkosi kovo pradžioje įsteigta Valstybės pažangos taryba, pirmininkaujama premjero Andriaus Kubiliaus, kuri kurs šalies pažangos viziją „Lietuva 2030“. Pirmasis tarybos posėdis už uždarų durų užtruko daugiau nei dvi valandas. Po jo A.Kubilius teigė, kad pirmasis posėdis buvo „labai intelektualus ir laisvas savo mąstymu“.

„Pirmą kartą esu tokioje taryboje. Gerai nežinau, kas yra tuose, kaip minėta, iki šiol sukurtuose beveik 260 strateginių dokumentų, į ką jie veda. Dėl to šiandien ir kėliau klausimą: sakome, kad Lietuvos vizija, o kas ta Lietuva, kaip mes ją pozicionuojame? Jei aš žinočiau atsakymą į šį klausimą, aš galėčiau sakyti, kad žinau, iš kur į ką judame. Tačiau aš to nežinau ir nežinau, ar pati visuomenė nori žinoti“, - sako Valstybės pažangos taryboje triusiantis prof. dr. Alfredas Bumblauskas. Apie A. Bumblausko vizijas ir misijas daugiau galima paskaityti ir pamatyti čia. Apie Vyriausybės vizijas daugiau galima paskaityti čia.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras