2023 m. gruodžio 11 d.

 

V. Mazuronis apie STT veiksmus: „Jei tai tiesa, tokių tarnybų geriau visai nereikia“

Paskelbta: 2013-06-06 10:22 Autorius: Naujienų redaktorius

Jeigu pasitvirtins dienraštyje „Lietuvos rytas" publikuota informacija dėl neva Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) rengtos provokacijos prieš žinomus šalies politikus, kils pavojus valstybei ir demokratijai, mano aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.

„Nežinau, kas vyksta su socialdemokratais, tačiau jeigu tai, kas viešojoje erdvėje pasirodė, yra tiesa, tai, mano manymu, yra skandalas, pavojus valstybei, pavojus demokratijai. (...) Jeigu tai tiesa, tai tokių specialiųjų tarnybų geriau visai nereikia, kurkime naujas, darykime skaidrias", – sakė ministras.

V. Mazuronio nuomone, šiuo metu teisinės struktūros, išskyrus pavienius atvejus, yra neteisėtai įtrauktos į politinę kovą.

Ministras taip pat patvirtino esąs įsitikinęs, kad žmonių pokalbių klausomasi.

„Aš manau, kad visų – ir manęs, ir jūsų – klausosi. Gal nesiklauso, gal įrašinėja, reikalui esant ištrauks ir paklausys. Manau, kad įrašinėja tai tikrai, o klausys, jei bus toks reikalas", – kalbėjo jis.

ELTA primena, kad STT pradėjo informacijos patikrinimo procedūrą dėl neva STT rengtos provokacijos prieš žinomus šalies politikus pagrįstumo.

Į STT dėl dienraštyje „Lietuvos rytas" ir interneto naujienų portale lrytas.lt pateiktos informacijos kreipėsi Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas.

„Lietuvos ryto" duomenimis, prieš trejus metus, kai buvo sulaikyti keli bendrovės „Vilniaus vandenys" darbuotojai, kyšininkavimu buvo bandoma apkaltinti Socialdemokratų partijos pirmininką, dabartinį premjerą Algirdą Butkevičių ir šiuo metu Krašto apsaugos ministerijai vadovaujantį Juozą Oleką.

Nepavykus šių asmenų apjuodinti, taikiklyje esą atsidūrė mažesnio kalibro veikėjas – Socialdemokratų partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas, sostinės vicemeras Romas Adomavičius.

Eltos, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras