2023 m. lapkričio 30 d.

 

Žalingos Seimo pirmininkės klounados

Paskelbta: 2011-11-16 09:40 Autorius: ekspertai.eu
Nusišnekėjimų virtuozėKeistais pasisakymais garsėjanti Seimo pirmininkė Irena Degutienė, komentuodama šiuo metu policijos vadovybėje vykstančius pokyčius, kuriuos sukėlė su vadinamąja Kauno pedofilijos byla susiję teisminiai procesai, pabrėžė, jog nėra malonu matyti tokius procesus, tačiau kartu pažymėjo, kad aukštų pareigūnų traukimasis iš postų jiems pareiškus įtarimus rodo, jog "mūsų visuomenėje nebelieka neliečiamųjų"."Kol nebaigtas tyrimas, kol neaišku, ar tie tyrimai pasitvirtins, negaliu niekaip šių įtarimų ir vertinti, (...) tačiau jau esu sakiusi, kad tikrai nemalonu, kad tokio aukšto lygio policijos pareigūnams reiškiami įtarimai dokumentų klastojimu ir panašūs įtarimai. Kita vertus, tai rodo, kad mūsų visuomenėje nebelieka neliečiamųjų ir prieš įstatymą visi daromės lygūs", - trečiadienio rytą "Žinių radijui" komentavo I. Degutienė. EKSPERTAI.EU komentaras Norėtųsi atkreipti politikės dėmesį į tai, kad tik tada, kai į teisiamųjų suolus pradės sėsti aukščiausi politikai, labai konkretūs Seimo nariai, labai konkretūs kai kurių miestų abonentiniai merai, labai konkretūs prokurorai, labai konkretūs ministrai ar netgi garsūs operos scenų renovatoriai, tada žodžiai  - "mūsų visuomenėje nebelieka neliečiamųjų" - pradėtų įgauti savo vertę ir atitiktų realybę. Taigi kol kas ponios Degutienės entuziastingas džiugesys primena čekisto susidorojusio su "klasiniu elementu" džiaugsmą ir leidžia įžvelgti prasidėjusios šizofrenijos simptomus - bėgimą nuo tikrovės didybės manijos pagrindu. Tokiu būdu seimo pirmininkė sąmoningai susilieja su akla bolševikų - proletarų minia, kuri skanduoja: "mušk buržujus". Akivaizdžiai matosi tik tai, kad didelė naujai iškeptų prokurorų dalis "pagal kompetenciją" jiems įstatymais suteiktomis galiomis susidoroja su paskutiniais kriminalistikos profesionalais. Prokurorai įtakojami aukščiausių šalies politikų, susidoroja ir grasina dar "neapsisprendusiems" kriminalistams - profesionalams. Prokuratūrą užvaldo nauja teisėsaugos berniukų karta, kurie aklai, neprofesionaliai ir nusikalstamai vykdo jiems pateiktus įstatymus ir duotus įsakymus. Tokiu būdu mafijai, užimančiai aukščiausius šalies postus ar į juos pasodintiems statytiniams, labai patogu manipuliuoti ir naudotis neprincipinga teisėsauga. Veikiausiai tokios įvairios degutienės nė nesuvokia ką sako ir kaip tokiais pasisakymais tik dar labiau stiprina valstybinio kriminalinio pasaulio pozicijas, toliau didina susiskaldymą visuomenėje ir artina neramumus.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras