2024 m. gegužės 30 d.

 

Žiniasklaidos lyderis teigia, kad Venckienei viskas labai gerai

47
Paskelbta: 2013-11-12 18:44 Autorius: ekspertai.eu
Šis fotomontažas kol kas yra vienintelis N. Venckienės ir jos sūnaus buvimo JAV įrodymas. Nuotr. S. Barkan
Šis fotomontažas kol kas yra vienintelis N. Venckienės ir jos sūnaus buvimo JAV įrodymas. Nuotr. S. Barkan

Šios kadencijos Seimas labai uoliai dirba. Dar nėra girdėta, kad kuriam nors deputatui, pradedant pirmuoju Seimu, būtų pradėta apkalta dėl posėdžių nelankymo, nors tokių „nelankančių“ buvo kiekviename. Liberalų sąjūdis jau surinko parašus, kad Neringa Venckienė sulauktų deramo atpildo už tiesioginių pareigų neatlikimą. O štai Algirdas Sysas uoliai ieškojo savo kolegės nuo pat jos dingimo pradžios ir štai – dabar jau viską konkrečiai žino apie Venckienės tvarkomus politinio prieglobsčio JAV reikalus.

Generalinis prokuroras teigia, kad Venckienės nebėra kuo kaltinti, kad būtų taikoma suėmimo priemonė, nors visas Seimas uoliai dėl tokios priemonės balsavo. Policija jau kelis mėnesius sakosi žinanti, kur yra Seimo narė, tačiau prokurorai tokios informacijos neturi, nors jiems labai geranoriškai ir uoliai padeda visos supervalstybės tarnybos. Amerika, žinia, didelė, ten kiekvienas lietuvis prapuola kaip adata šieno kupetoj ir jokie specialieji žvalgai negali atsekti jų pėdsakų.

Uoliai dirba ir didieji dienraščiai – uoliai skelbę apie mergaitės gerovę ir tai, kaip viena vienintelė žurnalistė teturėjo teisę visai Lietuvai paskelbti, jog vaikas auga sveikas, laimingas ir pagaliau nebeskriaudžiamas senelių bei tetos, uoliai skelbę, kad nusikaltėlė Neringa Venckienė pagaliau sulauks atpildo už nusikaltimus, dabar lygiai tokia pačia maniera skelbia, kaip gerai Seimo narė gyvena Amerikoje, koks laimingas ir gerai besimokantis yra su ja kartu gyvenantis sūnus.

Manytina, kad visi svarbiausieji šalies asmenys yra „patikinti“, jog Neringai Venckienei viskas yra labai gerai. Nors niekas iki šiol jos nematė ir nerado. Atsimenate, kai premjeras Algirdas Butkevičius buvo paklaustas apie mergaitę ir žadėjo asmeniškai pasidomėti, kreipėsi į prokuratūrą, kaip jai sekasi, o po kiek laiko tvirtino, kad jis pats nematė, bet žino, kad mergaitei viskas gerai.

Net dienraščių lyderis parašė, kad premjeras nematęs tikino, kad mergaitė, jo turimomis žiniomis, yra išvykusi į užsienį ir jai viskas yra labai gerai: „Man buvo pasiūlyta nuvažiuoti į vietą, pasižiūrėti, bet aš tikrai į vietą nevažiavau, patikėjau, buvo pasakyta „sveika, gyva, lanko mokyklą“ ir t. t. Ir kiek man žinoma, Lietuvoje nėra jokio mergaitės kapo. (...) Kiek turiu informacijos, ji tikrai yra išvykusi“.

Pozityviai ištransliuodamas žinią apie vargstančius ir mirties belaukiančius senukus Kedžius, dienraščių lyderis pozityviai atsiliepia ir apie Venckienės gyvenimą Amerikoje. Kedienės lūpomis praneša apie anūką: „O kur aš jį matau. Niekur nematau. Žinau, jam gerai sekasi“. Beveik kaip premjeras – niekas nematė, bet visi žino, kaip gerai sekasi. Mums irgi belieka gyventi tikėjimu. Mes nuoširdžiai tikime, kad visiems pagaliau gerai sekasi – ir niekieno nematytai Laimutei Stankūnaitei, ir pusantrų metų nematytai Deimantei Kedytei, ir pusę metų nematytai Seimo narei Neringai Venckienei bei jos sūnui. Ir visi džiaugiamės tokia gera tokios blogos istorijos pabaiga.

Ta proga siūlome dar kartą paklausyti išsamių generalinio prokuroro paaiškinimų:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
47. PAMAČIUS, KAIP PAS MUS VISKA VYKSTA
(2013-11-15 15:34:57)
(195.182.77.85) Parašė:

pradedu suprasti, kad blogį LTSR atnešdavo tik tokių asmenų tokie veiksmai.Nepriklauso koka santvarka, svarbu kas joje gruoja pirmas partijas.Kad su korupcija susiduriau čia jau seniai, kai dar prieš 30m. Rusijoje akių klinikoje mane priidavo šiltai ir stengesi suprasti visi, kai gerbdavo ir viešbutį ir traukinyje visi.o pas mus žiuredavo į kišenę ir meluodavo į akis,kol...Ir tas "aukštuomenės" atstovų elgesys su 'prasčiuokais" irgi čia. o dabar melas, prievarta,bedarbystė ir veidmainiavimas ir visur užraktai- pas valdininką nepatekt,darbe žeminimas ir pašaipa į akis- kas kalts, kad nesukurei, neprivogej versluiiki senatvės, labai protingas,ar daug tavo diplomas tau davė?tokie mūsų dabar viršininkai- savi, ne 'okupantų"46. daina
(2013-11-15 01:08:32)
(78.62.81.149) Parašė:

absurdo teatras...nėra žodžių, kaip toli nueita.45. VASIA
(2013-11-14 18:49:07)
(78.58.68.92) Parašė:

ZOMBIS!!!44. 18 skorpui
(2013-11-14 14:37:03)
(78.61.238.21) Parašė:

Gyvenau prie rusų 40 metų ir tokios neteisybės,tokio absurdo spektaklių nemačiau.Taip ,kad išsireiškimas "sovietinis lygis" čia visai netinkamas.Lietuvaičiai sukūrė savo lietuvišką lygį,kuriame nėra vietos teisingumui,garbei,sąžiningumui,padorumui.43. 6 sėklai
(2013-11-14 14:26:09)
(78.61.238.21) Parašė:

Ar pats sumąstei ar liepė taip mąstyti42. Socialinis debilas duoda interviu
(2013-11-14 10:57:19)
(78.60.3.73) Parašė:

Daug generalinių Lietuvoj buvo bet tokio buko Grybės maumo tokiam poste matyti dar neteko41. sadiste
(2013-11-14 04:06:15)
(69.105.223.214) Parašė:

ziobiene is dziaugsmo dziugiai apsiverke kai DEIMANTEI mete nuodinga deki ant galvos ,kai kojas skausmingai suko ir girdejo DEIMANTES klyksma.dziaugesi ziobiene kai lovaste pranese apie dukros kapa.40. 36komentarui
(2013-11-13 23:38:28)
(86.18.188.109) Parašė:

Viskas aisku su tavim...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras