2023 m. gruodžio 2 d.

 

E. Žiobienė: "Tai yra smurtas prieš vaiką ir tai naudojo ne pareigūnai" (video)

Paskelbta: 2012-03-28 06:50 Autorius: ekspertai.eu
"Jeigu mes analizuosime kiekvieną sekundę, tai bus akivaizdu, kad tai padarė ne mama ir ne kriminalinė apsauga", - viešai paskelbė Vaikų teisių kontrolierė Edita Žiobienė kovo 25 d. Lietuvos ryto TV laidoje, įdėmiai išanalizavusi kiekvieną video medžiagos sekundės dalį iš prievartos akto kovo 23 d. Garliavoje prieš mažą mergaitę.Pasak E. Žiobienės iš mergaitės senelių pusės "ištikrųjų tai buvo gerai paruošti ir aiškus veiksmai ir vaiko žalojimas". O čia galima pamatyti sulėtintus vaizdus ir komentarus platinamus internete, kaip vyko visas smurto aktas: Šia proga EKSPERTAI.EU, dėl viso pikto, kreipiasi į Generalinį prokurorą su klausimu ar jau pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šio viešai galimai išsakyto pareigūnės E. Žiobienės melo, jei nepradėtas, tokį ikiteisminį tyrimą prašoma kuo skubiau pradėti. Taip pat EKSPERTAI.EU kreipiasi į Seimo pirmininkę Ireną Degutienę klausdami, ar jau įtrauktas į Seimo posėdžių dienotvarkę E. Žiobienės atstatydinimo klausimas iš Vaikų teisių kontrolierės pareigų. Jei iki šiol tai nepadaryta, prašoma kuo skubiau šį klausimą spręsti.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras