2023 m. gruodžio 9 d.

 

Amžinas valdžiauninkų „investavimas“

Paskelbta: 2011-11-30 06:57 Autorius: ekspertai.eu

Valdiškų interneto svetainių kūrimas ir tobulinimas ir amžinas, nesibaigiantis ir labai valdininkų mėgiamas pinigų įsisavinimo būdas. Vyriausybė net nežino, kiek iš viso tokių valdiškų svetainių yra prikūrusi, nežino kiek tam yra išleidus pinigų, tačiau savo parazitinių įpročių jokiu būdu nenori atsisakyti ir ruošiasi į nieką "investuoti" ir toliau.

Žiniasklaida paskelbė, kad Ministro pirmininko tarnybos (MPT) kanclerio pavedimu Susisiekimo ministerijos parengtas nutarimo, nustatančio reikalavimus valdžios įstaigų interneto svetainėms, pataisų projektas netrukus guls ant Vyriausybės stalo.

MPT kancleris Deividas Matulionis tvirtino, kad minėti pakeitimai neturėtų pareikalauti didelių išlaidų. Valdininkų teigimu daroma viskas, kad valstybės institucijų tinklalapiai nebūtų vien tituliniai paveiksliukai, bet jais būtų naudojamasi aktyviai.

Tam kiekviena institucija turi numačiusi savo biudžete atskiras eilutes, iš kurių ir bus atliekami reikalingi darbai. Numatyti pakeitimai yra susiję su viešųjų pirkimų procedūromis, kai kurios institucijos skelbs konkursus, atrinks kompanijas, kurios turės tai įgyvendinti.

Šia proga primename tik viena iš daugelio šios valdžios puoselėjamų "šedevrų", garsiąją interneto svetaine www.lietuva.gyvai.eu už 531 tūkst. litų, kuri labai gerai atspindį visą situaciją šiame nesustabdomame internetinių portalų gaminimo ir tobulinimo maratone.

Ištrauka iš Vyriausybės ir Vilniaus savivaldybės skelbiamo dokumento: "Laisvalaikio ir turizmo portalas portalas www.lietuva.gyvai.eu - laisvalaikio ir turizmo planavimo Lietuvoje įrankis - vienintelis interneto portalas, teikiantis integruotą informaciją apie atvykimą ir keliavimą Lietuvoje: informacija apie renginius, nakvynę, maitinimą, pramogas, keliavimo galimybes, lokalizaciją žemėlapyje, rezervavimo sistemos ir t.t. Šį portalą sukūrusi bendrovė prisiėmė įsipareigojimus jį administruoti (nuolat atnaujinti informaciją 7 kalbomis, vykdyti portalo techninę priežiūrą ir kt.) 2008-2009 m. ir 10 metų po 2010 m. (be papildomo mokesčio). Projektas įgyvendinamas vadovaujantis 2008 m. vasario 6 d. LR Vyriausybės sprendimu Nr. 150 patvirtintu koncentruotu Nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ rinkodaros planu (Interneto vartų turizmo ir laisvalaikio planavimui įdiegimas ir palaikymas)". Daugiau apie tai ČIA.

Vienintelis

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras