2024 m. birželio 23 d.

 

Atviras laiškas Karoliui Venckui

69
Paskelbta: 2018-03-09 19:23 Autorius: Kun. Alfonsas
Legendinis mūsų valstybės prokuroras Raimundas Petrauskas garsiausią Lietuvos bylą – pedofilijos ir žudymų – yra pavadinęs „byla žudike“. Nuotr. prokuraturos.lt


Atviras laiškas Karoliui

Mielas Karoli,

Ačiū tau, kad gini savo mamytę ir kreipiesi pagalbos į padorius pasaulio žmones. Mamytė teisingai pasielgė išvykdama su tavimi į Ameriką, kur yra tikimybė surasti tiesą ir apsaugoti tavo ir mamytės gyvybę, nes Lietuvoje tos visos žudynės prokurorų buvo pavadintos „BYLA ŽUDIKE“. Tad tikėtis kokio nors teisingumo Lietuvoje, manau, ir nebuvo galima.

Visame pasaulyje vykstantys nusikaltimai prieš vaikus vis labiau suranda tiesą ir apsaugą, ko dar negalima padaryti postkomunistinėje Lietuvos teisinėje sistemoje.

Mamytė norėjo ir nori saugoti tave, Karoli, nuo tų, kurie Lietuvoje skriaudžia vaikus. Jai, kaip teisėjai, buvo sunku palikti Lietuvą, matant, kaip vykdomi neteisiniai įstatymai, dėl ko ir daugelis jaunų šeimų nesuranda, kas juos apgintų Lietuvoje, išvažiuoja iš Lietuvos. Ir netgi advokatai, užuot gynę teisingumą, kartais prisideda prie represinių struktūrų, įstatymų pažeidimo.

Dar baisiau, kai tai daroma remiantis nepriklausomos, laisvos LIETUVOS valstybės vardu, o to nežino net Prezidentė.

Rašau todėl, kad pajustum atsaką į tavo, Karoli, kreipimąsi, kad Lietuvoje tu ir tavo mamytė neužmiršti. Ir tiek, kiek leidžia galimybės, dedamos pastangos, kad jūs nebūtumėte persekiojami.

Po tų skaudžių, tavo dėdės persekiojimo ir tragiško jo nužudymo Kaune įvykių, tu, Karoli, ir tavo artimieji rinkotės į privačią Šv. Mergelės Marijos Lietuvos laisvės koplytėlę, prašydami Dievo pagalbos šitame tragiškame tiesos ieškojime. Prisiglaudęs prie mamos tu sakei – mama, lankykimės čia, pas šitą kunigą, ir čia melskimės.

Tu pasitikėjai tų besimeldžiančių žmonių nuoširdumu, ir aš tą tavo pasitikėjimą malda pildau iki šių dienų, kad tu ir tavo mamytė nebūtumėt vieni.

Kiekvieną mėnesį, kaip buvo įprasta, dalyvaudavote Šv. Mišiose, aš ir dabar jas aukoju su tau artimais žmonėmis, nors jūs, pagal susiklosčiusias aplinkybes, esate toli.

Kai okupacijos metais buvo suiminėjami mūsų Lietuvos disidentai ir kankinami KGB’istiniuose lageriuose ir kalėjimuose, mes, tikintys Dievu ir tėvynės laisve kunigai, kiekvieno mėnesio 13 d. rinkdavomės Viduklėje, kur buvo areštuotas kun. A. Svarinskas, ir melsdavomės už juos.

Šitos galingos maldos, kuri kalinius ir mus atvedė į Sausio 13-ąją ir laisvą Lietuvą, taip bijojo lietuviškieji kolaborantai – laisvės griovėjai, kad net aplinkinių rajonų fermose susargdindavo kiaules maru, kad tik tikintieji negalėtų nuvykti melstis į Šiluvą.

Karoli, nugalėjome KGB’istų marą su galinga rožančiaus malda.

Likučiai to kiauliško maro Lietuvoje, manau, įsiveržė gegužės 17 d. į jūsų taikius ir gražius namus Garliavoje, paversdami juos mažos mergaitės ir ten susirinkusiųjų akivaizdžiu pragaru, išplėšdami Deimantę iš ją globojančių rankų ir išveždami į nebūtį.

Paskutiniu metu šitie desperatiški pragaro likučių šmeižtai įsiveržė ir į garbingų Lietuvos mirusiųjų ramybę. Neaišku kam tarnaujanti žiniasklaida Lietuvoje bando ir toliau apjuodinti tave, Karoli, kad tai, ką tu parodei, esą nėra tiesa.

Tai naujas „valstybininkų“ desperatiškas melas, Karoli. Tavo mamytė stipri, turite daug tave ir mamytę palaikančių draugų, tikėki, kad Tiesa nugalės. Kartais, Karoli, likimas lemia, kad reikia pereiti sunkius gyvenimo momentus, kad atskleistum tikrą Tiesą, kuri, manau, yra patikima tik drąsiems žmonėms.

Ir tokios tikros Tiesos labai reikia mūsų Lietuvai. Jūs ir Lietuva esate viena ir, manau, tapsite laimingi, pagal galimybes laisvi. Vėl sugrįšite į Lietuvą, kuri, manau, bus pasikeitusi ir, tikėkime, bus verta 1918 metų Lietuvos vardo. Maldos vienybėje.

Buvęs Jo eminencijos Lietuvos kardinolo V. Sladkevičiaus kancleris kun. Alfonsas

Susiję:

Karolis Venckus kviečia pasirašyti peticiją   

Drebantis prokuroro balsas ir nė vieno aiškaus atsakymo (istorinis video)  

„PressJazz pokalbiai“: gerbiamas premjere, išgirskite tuos nuostabius sesės Nijolės žodžius   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
69. aAlgirdas
(2018-11-28 07:22:33)
(78.56.79.247) Parašė:

o tai jau bėda --- kunigui nedera kištis į politiką68. vanda
(2018-11-28 06:15:10)
(46.249.171.73) Parašė:

suski tu pasivadines linu,siuksle tu,tau atsisuks visi veiksmai kurie buvo taikyti neringai,prakeikiu tave ir tavo vadinama kazkoki kuniga tai ten tavo arba tokio pat saslavyno rasinys67. nuomone
(2018-04-03 12:56:19)
(62.80.225.55) Parašė:

visa tiesa parasyta kunigo, tykekime tuo,kad tiesa nugales uz nekalta vaikeli,zlugs iskrypeliu sutve prakeiktieji setonai pedofilai,tokiu dar nebuvo girdeti anoj santvarkoj...66. Ilka
(2018-03-17 14:37:04)
(88.222.56.71) Parašė:

Domijonaitį ,visa tulžį išliejei ? Dominuoli aukštus mokslus aceit baigęs ar vis dar amžinas studentas .65.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.64.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.63. to linas
(2018-03-12 21:19:17)
(78.63.211.28) Parašė:

tai tu apsikvailinai :), pademonstraves savo bukuma62. Linas
(2018-03-12 18:29:22)
(78.62.89.225) Parašė:

Venckiene - nelaimiu irstva,suzlugdziusi savo seima,pati apsikvailinusi "teiseja"Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras